Twitter'da Yorum Yapma Dönemi Başladı!

Twitter, retweet edilen paylaşımlara yorum eklemeye olanak sağlayan yeni özelliğini kullanıma sundu. Kullanıcıların uzunca bir süredir beklediği bu özellik ile ilgili detaylar haberimizde.
07 Nisan 2015 15:28
Twitterda Yorum Yapma Dönemi Başladı!
Popüler sosyal ağlardan Twitter, sunduğu yeni özellikler ile en çok konuşulan sosyal ağlardan biri olarak gösterilebilir.
 
Özellikle 2014 yılında tasarım değişiklikleri ile çok konuşulan Twitter, son olarak mobil uygulamasına, uygulama içi tarayıcı özelliğini getirmişti.
 
 
Bugün ise Twitter, uzun zamandır milyonlarca kullanıcısının istediği özelliği, sonunda kullanıma sundu. Bugünden itibaren Twitter kullanıcıları, retweetleri paylaşmadan önce yorum ekleyebilecekler.
 
Şu an için her kullanıcıya gelmeyen özellik, ilerleyen günlerde tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilecek.
 
Retweetlere yorum ekleyebilme özelliğinin, alıntılama özelliğinden farkı ne diye soracak okurlarımız için, bu özellik ile karakter sınırı yaşanmayacağını belirtelim. Yani alıntılama özelliğinde, tweeti kendiniz paylaşıyor gibi görünüyordunuz ve karakter sınırınız çok az oluyor, bazen hiç olmuyordu.
 
Ancak retweetlere yorum ekleyebilme özelliği ile birlikte, paylaşımdan bağımsız olarak 140 karakterlik yorumunuzu ekleyebiliyorsunuz.
shiftdelete
120366
Bu haberler ilginizi çekebilir