Tüm Lumia'lar Windows 10'a Geçecek

Tüm Lumia'lar Windows 10'a Geçecek ...Tüm derken, Windows Phone 7 ve 7.8 güncellemesine sahip Nokia Lumia modellerinden bahsetmiyoruz. Windows Phone 8 ve 8.1 kurulu tüm Lumia'lara Windows 10 gelecek!
14 Kasım 2014 20:07
Tüm Lumialar Windows 10a Geçecek
Nokia'yı satın alan Microsoft, Nokia adının artık kullanılmayacağı yeni Lumia ailesi ve yeni Windows 10 ekosistemiyle yeni rüzgarlara yelken açıyor. Tabi bu noktada güncelleme tarafını da unutmuş değil.
 
Windows Phone 7 ve 7.8 hariç tüm modellere Windows 10
 
Windows Phone 8 kullanan ve 8.1'e güncellenen Lumia modelleri dahil, tüm Lumia modellerine Windows 10 güncellemesi verileceği müjdelendi.
 
 
Lumia 520 gibi uygun fiyatlı modellerin de alacağı Windows 10 güncellemesi sonrasında, Microsoft tamamen yeni bir ekosistem deneyimi sunmayı vaad ediyor. 
 
Hem PC hem tablet hem de taşınabiir bilgisayarlarla akıllı telefonları tek noktada buluşturacak olan güncellemede, firmanın oyun konsolu Xbox One da önemli bir yere sahip olacak. 
 
Lumia 940 üzerinde test çalışmaları devam eden Windows 10'un çıkmasına, çok uzun bir süre kalmamış gibi görünüyor. Zira açıklamaların gelme hızının artması da bunu doğruluyor.
 
Bakalım Android ve iOS'e göre hala düşük bir pazar payına sahip olan Windows Phone, Windows 10 ile beraber pazar payını artırabilecek mi?
shiftdelete
243257
Bu haberler ilginizi çekebilir