Touchjet Wave İle Dokunmatik Ekranlı TV'ler

Bir Indiegogo projesi olan Touchjet Wave adlı cihaz, 20 ila 60 inç arasındaki normal televizyonları dokunmatik hale getiriyor. Bu muhteşem cihaz hakkındaki açıklayıcı video haberimizde.
13 Ağustos 2015 19:20
Touchjet Wave İle Dokunmatik Ekranlı TVler
Akıllı televizyonlar sayesinde artık bilgisayar ya da tablet üzerinden yapabildiğimiz birçok işlemleri yapabilir duruma gelmiştik. Fakat bunu ya mouse ve klavye kullanarak, ya da televizyonun kumandasını kullanarak yapmak mümkün olabiliyordu. Peki televizyon ekranını dokunmatik olarak kullanmak? Touchjet Wave isimli cihaz, televizyon ekranının dokunmatik olarak kullanılabilmesini ve Google Play’den uygulama indirebilmesini sağlıyor.
 
 
Televizyonun üstünde lamba gibi durarak HDMI portuyla bağlantı kurabilen cihazın kurulumu da oldukça basit. Android 5.0 işletim sistemine, 2.0GHz hızında çalışan A9 işlemciye ve 1 GB RAM’e sahip olan Touchjet Wave, televizyonun kocaman bir tablete dönüşmesini sağlıyor.
 
 
Indiegogo üzerinden 100 bin dolara ulaşmayı hedefleyen proje, şimdiden 140 bin dolara ulaşmış durumda. 150 dolar karşılığında 2016 Mart ayından itibaren satışa sunulacak olan Touchjet Wave’ın Indiegogo’daki sayfasına şuradan ulaşabilirsiniz.
webtekno
Etiketler : Android , iOS , Touchjet , Touchjet Wave , TV , Wave
688615
Bu haberler ilginizi çekebilir