Touch ID 'ye Yeni Özellikler Mi Geliyor ?

Touch ID 'ye yeni özellikler mi geliyor ? İddialara göre iOS 8.3 güncellemesi ile birlikte Apple'ın son olarak iPad Air 2'ye yerleştirdiği Touch ID özellikli Home tuşu yeni özelliklere kavuşacak. Detaylar haberimizde.
22 Ocak 2015 13:35
Touch ID ye Yeni Özellikler Mi Geliyor ?
Konu özellikle Apple olunca neredeyse her gün karşımıza yeni bir iddia çıkıyor. Son dönemlerde iOS 9, iPhone 6S, iPhone 7 ve iPad Pro hakkında olan bu iddialara bir yenisi de Home tuşu için eklendi.
İddialara göre Apple, Touch ID'li Home tuşuna sahip olan cihazlara, yani iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad mini 3 ve iPad Air 2, iOS 8.3 ile birlikte yeni özellikler kazandıracak.
 
 
 
Home tuşunun üzerinde tek parmak ile dört farklı yönde kaydırma için dört farklı özellik sunulacağı iddia edilen bu belgeye göre bu sayede kullanıcılar tek bir parmak hareketi ile önceki sayfaya dönebilecek, bildirim merkezine erişebilecek, uygulama değiştiricisine geçiş yapıpp, erişilebilirlik moduna ulaşabilecek.
 
Muhtemelen Sahte Rapor
 
9to5mac sitesine gönderilen bu belge her ne kadar çok büyük ihtimal ile sahte olsa da, böyle bir özelliği Apple'ın uygulaması oldukça kullanışlı olabilir gibi görünüyor.
technolabs
968661
Bu haberler ilginizi çekebilir