Titanyum ve Altın Seçenekleriyle Yeni Regal Black

Gresso yeni akıllı telefon serisi olan Regal Black'i duyurdu. Karşınızda titanyum ve altın seçenekleriyle yeni Regal Black akıllı telefon.
19 Aralık 2014 13:54
Titanyum ve Altın Seçenekleriyle Yeni Regal Black
İsviçreli lüks telefon üreticisi Gresso, kısa bir süre önce Regal adlı akıllı telefonunu duyurmuş ve ardından satışına başlamıştı. Gresso Regal'i almak isteyenler ise 3 bin doları gözden çıkarttılar. Lüks marka bu sefer de hem titanyum hem de altından imal edilen başka bir seri ile karşımızda.
 
 
Gresso Regal Black adlı seride isteyenler 18 karat altın ile üretilen modeli tercih edebilecekler. Arzu edenler üst seviye spor arabalar ya da uzay araçlarında tercih edilen saf titanyumdan imal edilen bir başka modeli satın alabilecekler.
 
 
Toplamda 8 saatlik bir çalışma sonrası 1 adedi üretilebilen telefonlar arka paneline saten efekti veriliyor. Kenarlar ise el emeği ile parlatılıyor. Siyah modellerin de arka yüzünün PVD kaplaması yöntemiyle üretildiği not düşülmüş. Bu yöntem İşviçre saatlerinde kullanılıyor.
 
Gresso Regal Black serisi akıllı telefonlar, 1080p çözünürlüklü 5 inç ekran, dört çekirdekli 1.5GHz işlemci, 2 GB RAM, 32 GB dahili depolama alanı, 13 megapiksel arka yüz ve 5 megapiksel ön yüz kamerasına sahip.
 
 
Telefon serisi üç ayrı model ile sayışa çıkıyor. Sadece titanyumdan üretilen R1 modeli 3 bin dolar, 18 karat beyaz altın ve PVD versiyonu 5 bin dolar ve R3 (18 karat sarı altın ve PVD) ise yine 5 bin dolardan alıcısını bekliyor.
 
Siyah deri bir kutu ile takdim edilen Gresso Regal Black telefon serisi sadece 999 adet üretilmiş.
shiftdelete
735476
Bu haberler ilginizi çekebilir