Tinder'dan İlgilendiğiniz Kişilerle İlgili Feed Özelliği!

Tinder'da Feed özelliği, Instagram paylaşımlarından Spotify müzik listelerine kadar gerçek zamanlı bir akış oluşturuyor.
14 Aralık 2017 17:52
Tinderdan İlgilendiğiniz Kişilerle İlgili Feed Özelliği!
Aslında Feed özelliğindeki veriler Tinder’ın daha önce de sahip olduğu verilerden oluşuyor. Kullanıcılar Instagram ve Spotify hesaplarını bir süredir Tinder’la bağlayabiliyordu. Yani Tinder artık bu verileri kullanıcılarlada paylaşacak.
 
Tinder’ın açıklamasına göre Feed özelliği sadece eşleştiğiniz insanların sosyal medya akışını görmenizi sağlayacak ve hangi sosyal medya içeriğinizi paylaşmak istediğinize kendiniz karar verebileceksiniz. Ayrıca şirket bu özelliği insanların sorular olmadan birbirini tanımalarına yardımcı olacak bir araç olarakta tanımlıyor. İlgilendiğiniz kişileri daha iyi tanımaya yarayan bu özellik kullanıcılar açısından çok kullanışlı olacağa benziyor ve ilerleyen zamanlarda farklı sosyal medya platformlarınında Tinder Feed özelliğine eklenmesi bekleniyor. 
 
Güncelleme şu an için sadece Avustralya, Yeni Zelanda ve Kanada’da test ediliyor fakat yakın zamanda güncellemenin bütün kullanıcılar için aktif olması bekleniyor.
 
milliyet
995715
Bu haberler ilginizi çekebilir