Telegram'dan Kullanıcılarını Sevindiren Haber!

Telegram kullanıcılarının özellikle beklediği özellikleri sunma hazırlığı içerisinde. Beklenen özellik müjdelendi. İşte haberin detayı.
18 Ocak 2017 21:54
Telegramdan Kullanıcılarını Sevindiren Haber!
Akıllı telefonlarla birlikte artık vazgeçilmez hale gelen mesajlaşma uygulamaları, kısa mesajların yerini aldıktan sonra, art arda arama özelliklerini de üstlenir oldular. Bu alanda popüler uygulamalardan birisi olan Telegram için de kullanıcılar tarafından beklenen, yepyeni özellikler müjdelenmiş durumda.
 
Telegram için sesli ve görüntülü arama ile özel temalar geliyor!
 
Telegram CEO’su Pavel Durov, kullanıcılardan gelen talepleri göz ardı etmeyerek yakında özel tema ve sesli arama özelliklerini de uygulamaya dahil edeceklerini paylaştı. Öte yandan Telegram için bu önemli özelliklerin ne zaman sunulacağı konusu şu an için muallakta.
 
 
Telegram uygulamasının masaüstü sürümü (1.0) özel temalar özelliğini yakın zamanda almış durumda. Bu duruma baktığımızda mobil uygulama için de özelliğin gecikmeyeceğini düşünebiliriz. Şifrelenmiş sesli ve görüntülü aramaları içinse, 2015 Nisan’ında Telegram tarafından atılmış olan bir tweet akıllara geliyor. Şirket, bu Teknolojiyi çoktan geliştirdiğini ancak bir öncelik olarak görmediğini ifade etmişti.
 
Öte yandan Telegram’ın Facebook Messenger, WhatsApp, WeChat gibi ciddi rakipleri, bu özellikleri kullanıcılarına sunmaya çoktan başladı. Sesli ve görüntülü arama anlamında biraz geciken şirketin, bu anlamda pazar payını kaptırmamak üzere biraz daha acele etmesi gerekiyor. Telegram’ın 3.16 betasında gizli arama işlevinin sunulduğu ve özelliğin yakın zamanda normal sürümlere de geleceği söylentiler arasında.
 
shiftdelete
Etiketler : facebook , messenger , Telegram , Whatsapp
777580
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Apple Clips Yayınlandı!

  Apple Clips Yayınlandı!

  Apple'ın bir süre önce duyurduğu yeni uygulaması Apple Clips nihayet yayınlandı. Üstelik ücretsiz. İşte detaylar...
 • Spotifyden İnanılmaz Rakamlar!

  Spotify'den İnanılmaz Rakamlar!

  Son dönemlerde Apple Music servisiyle kıyasıya bir rekabet yaşayan Spotify'ın açıkladığı son rakamlar, firmanın yükselişte olduğunu gösteriyor.
 • OneDrive Uygulaması Güncellendi!

  OneDrive Uygulaması Güncellendi!

  OneDrive uygulamasını güncelledi. iOS için güncellenen OneDrive uygulamasında bir çok yenilik oldu. Peki yeni güncelleme ile neler geldi?
 • Windows 10da Açık Bulundu!

  Windows 10'da Açık Bulundu!

  Microsoft'un işletim sistemi Windows 10'da açık keşfedildi. Peki Hacker'lar Windows 10'unu kolayca hackleyebilir mi? Detaylar haberimizde...
 • WhatsAppa Dava Şoku!

  WhatsApp'a Dava Şoku!

  WhatsApp'a Almanya'da şok bir dava açıldı. WhatsApp'ın, kullanıcıların verilerini usulsüz bir şekilde paylaşıldığı düşünülüyor! Detaylar haberimizde...
 • Snapchate Snapcodes Özelliği Geldi!

  Snapchat'e Snapcodes Özelliği Geldi!

  Snapcode olarak adlandırılan bu kod sistemi ile Snapchat, internet sitelerine bağlantı verecek. Detaylar haberimizde...
 • WhatsAppa Müthiş Yeni Özellik!

  WhatsApp'a Müthiş Yeni Özellik!

  WhatsApp'ın merakla beklenen özelliği sonunda yeni güncelleme ile geliyor. İşte detaylar...
 • Adım Adım iOS 10.2 Jailbreak Kurulumu?

  Adım Adım iOS 10.2 Jailbreak Kurulumu?

  iOS 10.2 jailbreak yayınlandı. Adım adım kurulumu ve detayları haberimizde.
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama