Tamamen Çerçevesiz Oppo R7 Geliyor

Oppo'nun yeni amiral gemisi modeli Oppo R7 tamamen çerçevesiz bir tasarımla geliyor. Detaylar haberimizde!
22 Nisan 2015 19:56
Tamamen Çerçevesiz Oppo R7 Geliyor
Çinli üretici LeTV geçtiğimiz gün itibariyle yeni akıllı telefonları olan LeTV One, One Pro ve One Max'i duyurdu. Olabildiğine uygun fiyatlı ve güçlü donanımı ile herkesi şaşırtacağını söyleyen şirket aynı zamanda rakiplerden Oppo ile de ciddi bir rekabete gireceğinin işaretlerini vermiş oldu.
 
 
Ultra ince ve daha önemlisi çerçevesiz olacağı belirtilen bu modeller ile Oppo'nun karşısına dikilecek olan marka oldukça iddialı olduklarını da dile getirdi. Oppo'nun bir zamanlar dünyanın en ince akıllı telefonu unvanını taşıyan ancak bunu bir süre sonra Vivo X5 Max'e kaptıran cihazı Oppo R5 ise kısa bir süre sonra yeni bir kardeşe kavuşacak.
 
 
Kısaca Oppo R7 adına sahip olacağı söylenen ultra ince akıllı telefon, dedikodulara göre mevcut örnekler içindeki "yeni en ince" olacak. Öte yandan 64-bit sekiz çekirdekli MediaTek MT6795 SoC işlemci yongaseti ve 20.7 Megapiksel kamerayla da geleceği belirtilen Oppo R7 çerçevesiz telefonlar kervanına katılacak.
 
 
2014 yılı en ince akıllı telefonların öne çıktığı bir dönem olmuşken, görünen o ki 2015'te de bolca çerçevesiz ekranlı telefonlar göreceğiz.
shiftdelete
73578
Bu haberler ilginizi çekebilir