Süper Kahramanları Eğitim: Marvel Avengers Academy

Marvel'ın Avengers ailesine mensup kahramanlarını eğitebileceğiniz yepyeni bir oyun: Marvel Avengers Academy. Marvel Avangers Academy oyununun tanıtım videoları, indirme linki ve diğer tüm detayları haberimizde...
05 Şubat 2016 16:57
Süper Kahramanları Eğitim: Marvel Avengers Academy
Marvel'ın Sinematik Evreni'nin ortaya çıkmasından bu yana tüm dünyanın tanıdığı başlıca kahramanlar olan Iron Man, Kaptan Amerika, Hulk, Thor ve birçok kahramanın yer aldığı Avengers, yani Yenilmezler adındaki takım oldukça meşhur oldu.
 
Tony Stark gibi zengin olmak isteyenler, Thor gibi oldukça yakışıklı bir tanrı olabilme hayalleri, kadınların favorisi Natasha Romanoff, yani Black Widow gibi birçok kahramana ev sahipliği yapan Avengers'ı şimdi direkt olarak siz yönetmek ve eğitmek ister misiniz?
 

 
Tam manasıyla sıfırdan genç halleriyle bu süper kahramanları eğitebileceğiniz, çeşitli güçlendirmeler ile şimdiki halleri gibi oldukça güçlü yapabileceğiniz oyun özellikle Marvel ve Avengers hayranları için cep telefonlarında ve tabletlerinde olabilecek en güzel zaman geçirebilecekleri oyunlardan biri. TinyCo ve haliyle Marvel ortak yapımı olan oyun aynı zamanda ücretsiz.
 

 
Eğer siz de Nick Fury olarak kendi Avengers ekibinizi kurup onları sıfırdan yetiştirecek bir okula sahip olmak istiyorsanız indirme linkleri aşağıda mevcut;

iOS için tıklayın

Android için tıklayın
webtekno
605797
Bu haberler ilginizi çekebilir