Star Wars : Commander

Star Wars: Commander iOS için çıktı. Clash of Clans oyununu Star Wars konsepti ile oynamak isteyenler için biçilmiş kaftan olduğunu söyleyebiliriz...
23 Ağustos 2014 11:01
Star Wars : Commander
Clash of Clans oyununun ne kadar popüler olduğunu bilmeyeniniz yoktur sanırız. Star Wars: Commander ile bu oyunu yıldız savaşı karakterleriyle oynama imkanınız olmuş oldu. Ancak Star Wars: Commander tamamen de Clash of Clans gibi de olmamış. Oyunu diğerinden farklılaştıran unsurlar var. Örneğin; oyunda iki taraftan birini seçebiliyorsunuz. Bunlar; İsyancılar (Rebels Alliance) ve Galaktik İmparatorluk (Galactic Empire)
 
Bildiğiniz gibi isyancılar iyi çocukları, imparatorluk ise gezegen yok etmeyi hobi haline getirmiş manyakları temsil ediyor. Bunun dışında oyunda bir de hikaye modu var. Bu modda Bölüm 4 ve 6 arasındaki isyan ve kurtuluş odağa alınmış. Muhtemelen Yıldız Savaşları severleri de özellikle oyuna dahil etmek niyeti var burada.
 
 
Oyun düzenli olarak, yeni gezegenler ve görevlerle güncellenecek. Oyunda filmlerden tanıdığımız pek çok karakteri görebileceğiz. Tatooine, Leia, Han Solo ve Chewy bunlardan bazıları. Oyun ücretsiz olarak App Store’da yerini aldı. Oyunun sahibi Disney, “kazanmak için satın al” tarzı elementlerin oyunda asla olmayacağını söylüyor. Star Wars: Commander oyununda PVP bölümleri, zamana karşı bölümleri ve serbest bölümler mevcut olacak. Eşitliği sağlamak adına, oyunda kendi denginiz olan kişilerle karşılaşacaksınız. Ya da bir tık altınızda veyahut üstünüzde olan kişilerle mücadele edeceksiniz.
 
Android severler de üzülmesin. Oyunun Android versiyonu da önümüzdeki haftalarda Google Play’deki yerini alacak.
 
419646
Bu haberler ilginizi çekebilir