Spotify'dan Yeni Uygulama!

En popüler müzik uygulaması olan Spotify, yeni uygulamasını duyurdu. İşte ayrıntılar...
31 Ocak 2018 22:03
Spotifydan Yeni Uygulama!
Hemen hemen herkesin kullandığı popüler müzik uygulaması Spotify, geçtiğimiz günlerde Android işletim sistemine sahip telefonlara özel yeni bir uygulama çıkardı. Stations by Spotify adını verdiği uygulama, tamamen ücretsiz olarak kullanıcılarının beğenisine sunuldu.
 
 
Stations by Spotify yeni müzik keşfetmenin en kolay yolu!
 
Google Play’de bulunan uygulamanın açıklamasına göre, Spotify, bu uygulamayı, kullanıcıların tamamen ücretsiz olarak yeni müzikleri dinlemesi ve keşfetmesi için süper basit bir yol olarak kullanıcılarına sundu.
 
Uygulamada bulunan istasyonlar sayesinde modunuza göre en uygun olanı seçip keyifli dakikalar geçirebiliyorsunuz. Ayrıca, uygulamayı kullanırken müzik aramanıza da gerek yok sadece istasyonları dinler ve müziklere kalp koyarsınız, Spotify’da size özel istasyonunu oluşturmaya başlar.
 
Tıpkı bir radyo gibi düşünebileceğiniz uygulamada müzikleri atlamak için bir yol olmasa da, dinlediğiniz bir çalma listesini daha da kişiselleştirmek için şarkıyı kalpleyebilirsiniz.
 
Unutulmaması gereken bir diğer husus ise, Stations by Spotify uygulamasının Spotify hesabınızı kullanması, bu şekilde uygulama sizlere Favorilerim gibi bilinen çalma listelerinizi sunabilir.
 
shiftdelete
521361
Bu haberler ilginizi çekebilir