Sony'den Yeni Güncelleme!

Sony, akıllı telefonları Xperia XZ ve X Performance için yeni bir güncelleme yayınladı. İşte güncellemenin detayları...
07 Eylül 2017 13:36
Sonyden Yeni Güncelleme!
IFA 2017 fuarında duyurusunu gerçekleştirdiği akıllı telefonları ile son günlerde adından sıkça söz ettiren Sony, bir yandan da hata düzeltmeleri ve güvenlik yamaları içeren güncellemeler yayınlamaya devam ediyor.
 
Geçtiğimiz günlerde Android 8.0 Oreo sürümüne kavuşacak olan akıllı telefonlarını açıklayan Teknoloji devi, Xperia XZ ve X Performance modelleri için yayınladığı yazılım güncellemelerine bir yenisini daha ekledi.
 
Peki, Sony yayınladığı güncelleme ile birlikte ne gibi yenilikler sunuluyor?
 
Sony Xperia XZ ve X Performance için yeni güncelleme!
 
F8131 model numarasına sahip olan Xperia X Performance ve F8331 model numarasına sahip olan Xperia XZ için yayınlanan yeni güncelleme ile birlikte cihazların yapı numarası, 41.2.A.7.65'e yükseltiliyor.
 
Google tarafından yayınlanan Eylül ayı güvenlik yamalarını bünyesinde barındıran güncelleme, bunun yanı sıra bazı küçük hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri ile birlikte geliyor
 
 
 
 
Xperia XZ gibi modelleri için güvenlik güncelleştirmeleri konusunda hızlı adımlar atan Sony'nin OTA yoluyla dağıtımına başladığı güncellemenin ülkemizde bulunan cihazlara ne zaman ulaşacağı ise bilinmiyor.
 
shiftdelete
370920
Bu haberler ilginizi çekebilir