Sony'den ufak ekranlı Z3 tablet sürprizi

Sony’nin IFA fuarındaki standı, 2014 yılının ikinci yarısında tüketiciyi bekleyen Z3 serisi akıllı telefon ve tabletleri sergileyecek. Ancak bir de ufak ekranlı Z3 tablet süprizi var...
19 Ağustos 2014 13:18
Sonyden ufak ekranlı Z3 tablet sürprizi
Etkinliğin hayata geçmesine 2 hafta kala ortaya çıkan bazı dökümanlar, Sony’nin küçük ekranlı bir Z3 tablet üreteceğini açığa çıkarıyor. Bir şarj standının kullanım kılavuzu olduğunu tahmin ettiğimiz dökümanda yer alan isimler arasında, Xperia Z3 Tablet Compact ismini de görüyoruz. Uzun süredir 7 inç seviyesinde tablet üretmemekte inat eden şirket, modayı geç de olsa yakalamayı hedefliyor olabilir.
 
 
Xperia Z3′ün ufak ekranlı tableti hakkındaki bilgilerimiz yalnızca ismiyle sınırlı. Yine de, bu cihazın çok büyük ihtimalle 7 inç veya 8 inç boyutunda bir ekrana sahip olacağı yorumunda bulunabiliriz.
 
Ufak ekranlı tablet konsepti, altın çağını geride bıraktı ve tüketiciler artık bu cihazlardan ziyade büyük ekranlı akıllı telefonları tercih etmekteler. Dolayısıyla Sony, kompakt bir tablet çıkarmak için yanlış zamanı seçmiş durumda.
technolabs
791882
Bu haberler ilginizi çekebilir