Sony'den Çift Kameralı Telefon!

Sony'nin çift ön kameraya sahip yeni bir telefonu GFX Bench kayıtlarında ortaya çıktı. İşte yeni telefonun ayrıntıları...
15 Kasım 2017 07:27
Sonyden Çift Kameralı Telefon!
Sony, akıllı telefon sektöründe çift kamera sensörünü halen benimsemeyen az sayıda üreticiden birisi olma özelliğine sahip. Ancak, Sony’nin yakın zamanda yeni orta seviye bir Xperia modeli ile ilk adımı atması bekleniyor.
 
GFX Bench kayıtlarında Sony H3213 Avenger kod adıyla ortaya çıkan akıllı telefonun, Xperia XA Ultra’nın orta segment bir modeli olması bekleniyor.
 
Sony çift ön kameralı bir Xperia üzerinde çalışıyor!
 
Cihazın ön kısmında birisi 16 MP diğeri ise 8 MP olmak üzere 4K video çekimi yapabilen iki kamera yer alıyor. Arka tarafta ise, yine 4K video kaydı yapabilen 21 megapiksel çözünürlüğünde bir kamera sensörü bulunuyor.
 
6 inç büyüklüğünde 18:9 formatında Full HD çözünürlükte bir ekrana ev sahipliği yapan H3213 Avenger, gücünü Qualcomm’un 1.8 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli Snapdragon 630 işlemcisinden alıyor.
 
 
4 GB RAM ve 32 GB depolama alanı ile kullanıcıların karşısına çıkması beklenilen akıllı telefon, kutudan Android 8.0 Oreo ile çıkacak.
 
Özetlemek gerekirse, Sony’nin yeni akıllı telefonunun orta segment için yenilikçi özelliklere sahip olsa da, üst segment için sunulan yenilikler bakımından yetersiz bir cihaz olacağını söylemek yanlış olmayacaktır.
 
shiftdelete
483404
Bu haberler ilginizi çekebilir