Sony Xperia Z5 ve Z5 Compact Görselleri Sızdırıldı

Sony'nin iki yeni amiral gemisi modeli Xperia Z5 ve Xperia Z5 Compact 'ın görselleri ortaya çıktı.İşte iki cihazın da net bir şekilde görüntülendiği Sony'nin yeni cihazları.
06 Ağustos 2015 11:26
Sony Xperia Z5 ve Z5 Compact Görselleri Sızdırıldı
Mobil cihazlar hakkında gerek görsel gerekse özellikler bakımından yapılan sızıntıların ardı arkası kesilmiyor. Son dönemlerde bu sızıntılardan en fazla nasibini alan cihazlardan biri, Sony'nin merakla beklenen Xperia serisinin yeni telefonlar Z5 ve Z5 Compact.
 
 
Çok değil birkaç gün önce, özellikle Twitter üzerinden yaptığı sızıntılarla bilinen @vizileaks, her iki telefonun görsellerini paylaşmış ve bu görsellerden hareketle telefonlarda parmak izi okuyucu sensör olabileceği söylenmişti.
 
 
Şimdi ise telefonlardan yeni görseller gelmiş durumda. Yine aynı isimden yani @vizileaks'den gelen görseller, telefonların merakla beklenen dış dizaynından önemli ögeler barındırmakta. Görselde üst üste duran iki telefonun hem power düğmeleri, hem de ses açma vb. işlemler için kullanılan diğer düğmeleri gözükmekte.
 
 
Görseller ile birlikte sızdırılan bazı bilgilere göre, daha önceden sadece ''Eylül ayında'' olarak bilinen Sony etkinliğinin tarihi de kesinleşmiş durumda. @vizileaks'e göre, Sony'nin Xperia Z5 ve Z5 Compact'ı tanıtacağı etkinlik, 2 Eylül'de gerçekleşecek.
webtekno
789194
Bu haberler ilginizi çekebilir