Sony Xperia Z5 Renderları Ortaya Çıktı

IFA kapsamında tanıtılması planlanan Sony Xperia Z5'in yeni renderları ortaya çıktı. Modelin bilgisayar ortamındaki çizimlerinin birleştirildiği videoda cihazın son hali ortaya çıkmış gibi görünüyor. Detaylar haberimizde.
14 Ağustos 2015 20:57
Sony Xperia Z5 Renderları Ortaya Çıktı
Japon teknoloji devi Sony'nin Eylül ayında Berlin'de düzenlenecek IFA fuarında tanıtacağı Sony Xperia Z5'e ait görüntüler gelmeye devam ediyor. Bugün de popüler tasarımcı Jermaine Smit, Sony Xperia Z5'e ait render görüntü çalışmasını yayınladı.
 
 
Jermaine Smit, Sony'nin yeni amiral gemisi Sony Xperia Z5'e ait render görüntülerini hazırlerken internetteki sızıntılardan yola çıktığını söyledi. Jermaine Smit, böylelikle 64 Bit Qualcomm işlemci, 4 GB RAM, 1080p çözünürlüğe sahip Gorilla Glass IPS ekran, 3500 mAh batarya, 20.7 megapiksel arka kamera, 10 megapiksel ön kamera ve 5.5 inç ekran boyutu gibi özelliklere sahip olacağını öngördüğü Sony Xperia Z5'in, render görüntülerini elde etti.
 
Sony Xperia Z5'in yeni render görüntülerinde, Sony'nin Xperia Z serisindeki alışılagelen tasarım konseptinin büyük ölçüde etkili olduğunu görüyoruz. Bu doğrultuda telefonun kenarları ovalleştirilmiş ve aynı şekilde oval bir güç düğmesi de render görüntülerinde kullanılmış. Bakalım Sony'nin gelecek ay tanıtacağı Sony Xperia Z5, sızıntılardan yola çıkılarak hazırlanan bu renderlarla benzerlik gösterecek mi?
 
İşte Sony Xperia Z5'in render görüntülerine ait detaylar
 
 
shiftdelete
416170
Bu haberler ilginizi çekebilir