Sony Xperia Z4 Fotoğrafları Sızdı

Sony Xperia Z4 fotoğrafları sızdı ... Sony’nin yeni amiral gemisi Sony Xperia Z4 olduğu iddia edilen bir fotoğraf, firma içerisinde yapılan görüşmelerdeki bir e-postadan sızdırıldı.
19 Aralık 2014 13:54
Sony Xperia Z4 Fotoğrafları Sızdı
Bugün gündeme gelen bir fotoğraf, Sony‘nin biraz moralini bozabilir. İddialara göre Sony Pictures Entertainment CEO‘su tarafından gönderilen bir e-postada, James Bond: Spectre filminde ürün yerleştirme yapılması adına gönderilmiş bir Sony Xperia Z4 fotoğrafı görüntülendi. Sızdırılan fotoğrafın İnternet alemine yayılması da tabii ki çok uzun sürmedi.
 
 
Xperia Z4’ün sızıntı fotoğrafı telefonun ta kendisini gösteriyor olabilir, çünkü tasarım çizigisi gerçekten de Sony’nin çizgisini çok gerçekçi şekilde yansıtıyor. Fotoğrafın bir 3D tasarım objesini yansıttığı açıkça görülüyor. Dedikodulara göre Sony Xperia Z4’te Snapdragon 810 SoC, 5,2 inç QHD ekran, 4GB RAM ve Cat.6 LTE bağlantı desteği olacak. Cihazda ayrıca artık görmeye alıştığımız 20.7MP kamera bulunması bekleniyor.
 
Xperia Z4 ne zaman tanıtılacak diye merak ediyorsanız, iddialar önümüzdeki yılki Mobile World Congress etkinliğini işaret ediyor. Bakalım bu telefon ne zaman ve hangi özelliklerle duyurulacak.
technolabs
146293
Bu haberler ilginizi çekebilir