Sony Xperia Z3v Amerika'da Tanıtıldı!

Sony Xperia Z3v Amerika'da Tanıtıldı! Sony, Amerikalı mobil operatör Verizon’a özel modeli Xperia Z3v’yi tanıttı. Peki bu varyant modelin orijinal Xperia Z3’ten farkları neler?
10 Ekim 2014 21:08
Sony Xperia Z3v Amerikada Tanıtıldı!
Sony, New York’ta Xperia Z3v adlı yeni modelini duyurdu. Cihaz, mobil operatör Verizon Wireless’a özel (varyant) olarak gelirken, yalnızca Verizon mağazalarında satışı gerçekleşecek. Peki Eylül ayında Almanya’da tanıtımı gerçekleştirilen Sony Xperia Z3’ten farkları neler? Yüzde 99 aynısı denilebilir...
 
 
Xperia Z3v, Z3’ten Verizon logosu, kablosuz şarj özelliği ve 3200mAh’lık batarya kapasitesi ile ayrılıyor. Xperia Z3’teki batarya 3100mAh’tı. Orijinal modelden tasarım anlamında farkı bulunmayan model, Verizon’a özel bir model olmanın dışında ciddi bir değişiklik barındırmıyor. 
 
 

 
Fiyatı da belli oldu
 
Android 4.4.4 KitKat önyüklü akıllı telefon Xperia Z3v’deki kamera ve işlemci özellikleri Xperia Z3 ile aynı. Xperia temeları, PS4 Remote Play, 4K video özellikleri de yine ortak. Amerika’da 23 Ekim itibarıyla Verizon Wireless üzerinden satışına başlanacağı açıklanan modelin fiyatı 2 yıllık kontratla birlikte 199 dolar olacak. 
shifdelete
654930
Bu haberler ilginizi çekebilir