Sony Xperia XZ1 Compact Ortaya Çıktı!

Sony Xperia XZ1 Compact, tüm özellikleri ile ortaya çıktı. İşte Sony Xperai XZ1 Compact...
18 Ağustos 2017 11:27
Sony Xperia XZ1 Compact Ortaya Çıktı!
Xperia XZ1 modenin geçtiğimiz gün sızdırılmasının ardından şimdi de Xperia XZ1 Compact ortaya çıktı. Tıpkı normal modelde olduğu gibi Compact da tasarım olarak selefine çok benzeyecek gibi görünüyor.
 
Xperia XZ1 Compact özellikleri
 
Öncelikle cihaz geçtiğimiz yıl ile aynı tasarım anlayışını ortaya koyuyor. Üstelik bu duruma parmak okuyucu sensörün konumu da dahil. 
 
 
 
 
4.6 inçlik ekranla gelecek olan Xperia XZ1 Compact modeli, XZ Compact'tan farklı olarak donanım özellikleri kısmında bonkör davranacak gibi görünüyor. Gibi diyoruz çünkü tüm bunların sızıntı olduğunu ve cihazın net donanım özellikleri IFA 2017 sırasında belli olacak.
 
 
Qualcomm 835 işlemciden gücünü alacak olan Xperia XZ1 Compact, 4 GB RAM ve 2.600 mAh batarya kullanacak. Bu özellikleri gördükten sonra, eğer güçlü bir cihazı küçük bir kasada görmek istiyorsanız Xperia XZ1 Compact sizin için doğru seçenek olabilir. Her ne kadar tasarım hatlarını değiştirmemiş olsa da 4.6 inçlik bir telefonda bu özellikleri kolay kolay göremeyebilirsiniz.
 
Geçtiğimiz yıl Snapdragon 650 işlemci, 3 GB RAM ve 2.700 mAh batarya ile çıkan Compact modeli bu kez köklerine geri dönmüş gibi görünüyor.
 
shiftdelete
910830
Bu haberler ilginizi çekebilir