Sony Xperia M4 Aqua Türkiye Fiyatı Açıklandı

Sony'nin Xperia Z3+ modeliyle birlikte tanıtılan, orta seviye suya dayanıklı akıllı telefonu Xperia M4 Aqua'nın Türkiye fiyatları belli oldu. Detaylar haberimizde...
13 Haziran 2015 10:51
Sony Xperia M4 Aqua Türkiye Fiyatı Açıklandı
En büyük Japon akıllı telefon üreticisi Sony, bu yıl yine güçlü cihazlarla başarılı bir çıkış gerçekleştirdi. Özellikle Sony'nin yeni orta seviye modeli Xperia M4 Aqua, başarılı teknik özellikleri sayesinde birkaç yıl önceki amiral gemisi modeller kadar performans sunuyor.
 
 
Xperia M4 Aqua, tam bir fiyat performans ürünü
 
5 inç HD çözünürlüklü IPS LCD ekran, Snapdragon 615 işlemci, 2 GB RAM, 13 Megapiksel arka ve 5 Megapiksel ön kamera, suya dayanıklı tasarım ve 2 gün pil ömrü sunan Sony Xperia M4 Aqua'nın Türkiye lansmanı ise saatler önce gerçekleşti.
 
Etkinlikte hem Xperia M4 Aqua, hem de Sony'nin yeni amiral gemisi modeli Xperia Z3+ tanıtıldı. Ayrıca etkinlikte Xperia M4 Aqua'nın Türkiye fiyatı da açıklandı. 1099 TL fiyat etiketi ile raflarda yerini alacak Sony Xperia M4 Aqua, özel kampanyalar ile orta seviyede alınabilir bir telefon olacak.
 
Ayrıca Sony'nin belirttiğine göre hem Xperia Z3+ hem de Xperia M4 Aqua modelleri için operatörler aracılığı ile çok alınabilir tarifeler, kullanıcıları bekliyor olacak.
shiftdelete
433106
Bu haberler ilginizi çekebilir