Sony Xperia Ailesine Lollipop Müjdesi

Güncellemelerini son hızla yayınlamaya devam eden Sony'den Xperia ailesine Lollipop müjdesi! Güncelleme alan cihazlar arasında Xperia Z1, Z1 Compact ve Z Ultra da var. Diğer cihazlar ve güncelleme detayları haberimizde...
13 Nisan 2015 20:32
Sony Xperia Ailesine Lollipop Müjdesi
Android 5.1 duyurulduktan sonra Android 5.0 Lollipop güncellemesini yayınlayan Sony, ilk olarak amiral gemisi Xperia Z3 ve Xperia Z2 için Android 5.0 Lollipop güncellemesini dağıttı.
 
 
Bu modellerin güncellemelerinin hemen ardından hızla güncelleme çalışmalarını sürdüren marka, sözünde durarak tüm Xperia Z ailesine güncellemeyi yayınlamaya devam ediyor. Hatta daha da fazlasına.
 
Daha fazla modele, Lollipop geldi
 
Bugün Xperia Z1, Xperia Z1 Compact, Xperia Z Ultra ve Xperia Z3 Dual modelleri için Android 5.0 Lollipop güncellemesini yayınlayan Sony, güncellemeleri uzun aralar vermeden yayınlamaya devam edecek gibi görünüyor.
 
Resmi Sony blogunda yapılan açıklamaya göre, bu modellerden sonra bir hafta içerisinde Xperia Z ailesinde olmayan Xperia T2 Ultra ve Xperia C3 modelleri için de Android 5.0 Lollipop güncellemesi yayınlanacak.
 
Sadece, Xperia Z ailesi değil!
 
Xperia T2 Ultra ve Xperia C3 modellerinden sonraki haftalarda ise, Xperia Z, Xperia ZR, Xperia ZL ve Xperia Tablet Z modelleri için Android 5.0 Lollipop güncellemesi yayınlanacak.
 
Sony şimdilik sadece bu modeller için bilgi verdi, ancak birkaç modele daha Android 5.0 Lollipop güncellemesinin gelmesi muhtemel. Bakalım Sony, Android 5.0 Lollipop güncellemelerine nasıl devam edecek?
shiftdelete
673550
Bu haberler ilginizi çekebilir