Sony, Android Lollipop İçin Kaynak Kodlarını Yayınladı

Sony, Android Lollipop için kaynak kodlarını yayınladı ... Xperia Z serisi için yayınlanan AOSP kodları hakkında detaylar haberimizde.
16 Kasım 2014 14:01
Sony, Android Lollipop İçin Kaynak Kodlarını Yayınladı
Pek çok marka gibi Sony de, kullanıcılarını en hızlı şekilde Android 5.0 Lollipop sürümüne geçirebilmek için çeşitli çalışmalar yapıyor.
 
 
Geçtiğimiz hafta "Sony, Android 5.0 Güncellemesini Gösterdi!" başlıklı haberimizde sizlerle paylaştığımız gibi Xperia Z3 üzerinde çalışan saf Android 5.0 Lollipop'u gösteren Sony, bugün ise videodaki Xperia Z3'te kullanılan AOSP (Android Open Source Project) kaynak kodlarını yayınladı.
 
 
Paylaşılan açık kaynak kodları sayesinde Xperia Z3, Xperia Z3 Compact, Xperia Z2, Xperia Z1 veya Xperia Z1 Compact modellerini kullanan geliştiriciler, hem bu kodları kullanarak saf Android deneyimi yaşayabilir, hem de bu kodları düzenleyerek kendi özel romlarını geliştirebilirler.
 
Saf Android deneyimi ile ek uygulama olmaksızın kullanılabilecek bu kodlar ile Xperia Z3, Xperia Z3 Compact, Xperia Z2, Xperia Z1 veya Xperia Z1 Compact modellerini kullanan kullanıcılar, cihazlarını en yüksek performans ile deneyimleyebilirler.
 
 
Eğer sizde bir geliştiriciyseniz ya da kodlar hakında bilgi sahibi olup cihazınızda bu kodları denemek istiyorsanız, aşağıda paylaştığımız adresten, Xperia Z3, Xperia Z3 Compact, Xperia Z2, Xperia Z1 veya Xperia Z1 Compact modelleri için yayınlanan kodlara ulaşabilirsiniz.
shiftdelete
417621
Bu haberler ilginizi çekebilir