Snapseed 2.0 Bomba Gibi Geldi!

Google'ın geliştiricisi olduğu fotoğraf düzenleme uygulaması Snapseed, tamamen yenilendi. Uzun lafın kısası Snapseed 2.0 bomba gibi geldi! Detaylar haberimizde.
10 Nisan 2015 14:19
Snapseed 2.0 Bomba Gibi Geldi!
Google'ın geliştirmeye devam ettiği fotoğraf düzenleme uygulaması Snapseed, baştan aşağı yenilendi.
 
Milyonlarca kullanıcısının milyarlarca fotoğraf düzenleyip paylaştığı Snapseed, pek çok yeni özellikle birlikte 2.0 sürümüne güncellendi. Özellikle yeni logosu ve yenilenen arayüzü ile dikkat çeken Snapseed 2, Snapseed kullanıcılarını sevindirecek yeniliklerlerle duyuruldu.
 
 
Sonradan odaklama, yeni kontrast ayarları, akıllı perspektif dönüşümü ve yeni filtrelerle güncellenen uygulama, belirtilene göre artık orjinal fotoğraf kalitesini daha iyi koruyabiliyor.
 
Eskisine nazaran daha minimal bir logoya sahip olan Snapseed 2, yine eski haline kıyasla daha sade ve biraz daha kolay kullanılabiliyor.
 
Hızlı ve stabil çalışmasıyla da pek çok fotoğraf düzenleme uygulamasından daha başarılı olan Snapseed 2, ilk olarak AppStore'da yayınlandı.
 
Android kullanıcıları için de kısa süre içinde güncellenecek uygulama, yeni özellikleri, arayüzü ve logosu ile çok daha fazla beğenilecek.
shiftdelete
616206
Bu haberler ilginizi çekebilir