Snapdragon 810, G Flex 2 İçin Güncelleniyor

Günümüzün en iyi mobil işlemcilerinden olan Snadragon 810'un ısınma problemleri bir süredir konuşuluyor, gelen sızıntılara göre Snapdragon 810, G Flex 2 için güncelleniyor ...
24 Ocak 2015 20:36
Snapdragon 810, G Flex 2 İçin Güncelleniyor
Qualcomm’un 2015 yılı için hazırladığı, hali hazırda piyasada bulunan mobil işlemciler arasında en iyi diyebileceğimiz Snapdragon 810’u bu içerisinde birçok amiral gemi modelinde göreceğiz.
 
 
Şu ana kadar LG G Flex 2 ve Xiaomi Mi Note Pro gibi modellerde yer verilen işlemci, son dönemlerde aşırı ısınma problemleri yaşadığıyla ilgili olarak gündeme gelmişti.
 
Hatta bu konuyla ilgili olarak Samsung’un Galaxy S6 modelinde ısınma problemi yaşamamak adına kendi Exynos işlemcisini hazırlayacağı kulislerde konuşulanlar arasında.
 
Konuyla ilgili olarak Qualcomm iddiaları yalanlayarak her ne kadar ısınma yok dese de söylentiler durmak bilmedi. En son olarak LG G Flex 2 modelinde ısınma probleminin olmadığı gündeme gelirken, firmanın Samsung için yeni Snapdragon 810 güncellemeleri üzerinde çalıştığı konuşulanlar arasında.
 
Samsung’un 2 Mart tarihinde tanıtması beklenilen yeni nesil amiral gemi modeli Galaxy S6'dan kendisine fayda sağlamak isteyen Qualcomm’un böyle bir hamle yapması açıkçası oldukça mantıklı gözüküyor.
shiftdelete
860471
Bu haberler ilginizi çekebilir