Snapchat'in Yeni Tasarımı Beğenilmedi!

Snapchat'in yeni tasarımı kullanıcıları tarafından beğenilmedi. Tasarımın değiştirilmesi için imza kampanyaları başlatıldı...
17 Şubat 2018 17:38
Snapchatin Yeni Tasarımı Beğenilmedi!
Snapchat bir zamanlar müthiş dönemler geçirmişti. Sahip olduğu Hikaye özelliğiyle milyonlarca kullanıcı Snapchat'i çok aktif şekilde kullanmaya başlamıştı. Bunun yanı sıra filtreler ve diğer özellikler kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başarıyordu. Ancak tüm bu özellikler şimdi Instagram'dan tutun, Facebook ve hatta WhatsApp'a kadar birçok sosyal ağa eklendi. Hal böyle olunca Snapchat'e olan ilgi de azaldı. Bu gidişata "dur!" demek isteyen Snapchat ise radikal bir tasarım değişikliğine gitti.
 
Ancak bu değişim ters tepti. Snapchat yeni güncellemeyle birlikte, "medya içeriğini" diğer arayüz değişiklikleriyle birlikte "arkadaşlar" dan ayırmaya odaklanmıştı. Bununla birlikte yapılan bir dizi değişiklik kullanıcılar tarafından "kullanışsız" bulundu.
 
800.000'DEN FAZLA İMZA!
 
Hatta bazı kullanıcılar bu durumu biraz daha ileri götürdü ve bir imza kampanyası başlattı. Bu imza kampanyası kısa sürede 800 binden fazla imza topladı. Kullanıcılar bu kampanyada son güncellemenin geri çekilmesini istiyordu.
 
 
"DÜZELENE KADAR SİLİYORUM"
 
Sosyal medyada birçok kullanıcı severek kullandıkları, en sevdikleri platform olan Snacphat'in yenilenen yüzünü kullanmayı reddettiklerini ve hatta bazıları daha da ileri giderek, eski haline dönene kadar sileceklerini bile söyledi.
 
Snapchat ise muhtemelen bu çağrılara kulak asacaktır. Ve bununla beraber gerekli düzenlemeleri yapacaktır.
 
teknokulis
Etiketler : Snapchat , yeni tasarım
681855
Bu haberler ilginizi çekebilir