Sihir Yapar Gibi Telefonunuzun Ekranını Kilitleyin: Air Lock Screen

Cihazınızdaki sensörleri kullanarak telefonunuzu sihir yapar gibi kilitleyebileceksiniz. Air Lock Screen uygulamasının detayları, indirme linki ve diğer detayları haberimizde...
08 Eylül 2015 20:23
Sihir Yapar Gibi Telefonunuzun Ekranını Kilitleyin: Air Lock Screen
Telefonunuzun ekranını kilit tuşunu kullanmadan açıp kapatabileceğiniz birçok uygulamayla karşılaşmışsınızdır fakat içlerindeki en karizmasının kesinlikle Air Lock Screen olduğunu söyleyebilirim. Bu uygulama sayesinde telefonunuzu hiçbir şekilde dokunmadan kilitleyip aynı zamanda açabileceksiniz. Air Lock Screen’in en pratik yönlerinden bir tanesi ise kilitlemeden yanlışlıkla cebinize attığınız telefonunuzun otomatik olarak kilitlenmesi. Bu yanlışlıkla birini arama ya da mesaj atma gibi sıkıntılar başınıza gelmeyecektir.
 
Air Lock Screen nasıl kullanılır?
 
Öncelikle aşağıdaki indirme bağlantısını kullanarak uygulamayı telefonunuza yükleyin. Sonrasında uygulamayı çalıştırın ve açılış ekranındaki butonu ‘ON’ olacak hale getirin. Açılan ekranda uygulamayı cihaz yöneticisi olarak etkinleştirip ‘geri’ simgesine dokunun. Test için elinizi telefonunuzun ön kısmındaki sensöre göstererek onaylatın. Gecikme hızı, kilitleme modu gibi ayarları yapmak için uygulama ekranını yukarı doğru kaydırın. 
 
 
 
 
Uygulamadan memnun kalmazsanız standart uygulama işlemini kullanarak uygulamayı kaldıramazsınız. (cihaz yöneticisi olarak atandığı için) O yüzden aşağıdaki işlemleri uygulayarak uygulamayı kaldırabilirsiniz.
 
-Öncelikle telefonunuzun ‘Ayarlar’ bölümünü açın
 
-‘Güvenlik’ ayarına girerek alt kısımdaki ‘Cihaz Yöneticileri’ kısmına dokunun
 
-‘Air Lock Screen’ uygulamasının hemen yanında bulunan “✓” simgesine dokunarak ‘ETKİNLİĞİ KALDIR’ simgesine dokunun
 
Bu işlemleri yaptıktan sonra uygulamayı cihazınızdan kaldırmış olacaksınız.
 
webtekno
166151
Bu haberler ilginizi çekebilir