Sharp'ın Sızan Yeni Telefonunun Resimleri!

Sharp Aquos S3'ün gerçek resimlerinin göründüğü sertifika ile ortaya çıktı.
14 Ocak 2018 19:25
Sharpın Sızan Yeni Telefonunun Resimleri!
Foxconn'un sahibi olduğu Sharp, geçen yılın ikinci yarısında trend haline gelen tam ekran, çerçevesiz akıllı telefon trendini ilk yakalayan üreticilerden biriydi. Şirket, Aquos S2 akıllı telefonu çerçevesiz bir tasarımla piyasaya sürdü ve cihaz ayrıca dünyanın ilk Snapdragon 630’lu güçlü akıllı telefonuydu. Aquos S2’nin yeni versiyonu Sharp Aquos S3 yakın zamanda geliyor. Aquos S2'nin tasarımının harika olduğunu düşünüyorsanız, resimlerin sızdırıldığı Aquos S3'ü görene kadar bekleyin.
 
 
Sharp Aquos S3’ün daha önce bazı fotoğraflarını veya TENAA listesine eşlik eden ve çok net olmayan görüntüleri görmüş olabilirsiniz. Size Tayvan Ulusal İletişim Komisyonu (NCC) web sitesinde yer alan Sharp Aquos S3'ün net görüntülerini sunuyoruz. Fotoğraflar, ön ve arka yönlerden bakıldığında cihazın tasarımının nasıl göründüğünü gösteriyor. Ön taraf, Aquos S2'ye benzer ancak üstteki çentik, sadece ön kamera değil aynı zamanda alıcının hoparlörü ve fonksiyonu bilinmeyen başka bir sensör barındırdığı için daha geniş.
 
 
Sharp, Aquos S3’ün 16 Ocak'ta piyasaya çıkacağını ve cihazın 2160 x 1080 ekran çözünürlüğünde bir 5.99 inç ekrana sahip olacağını açıkladı. Cihaz 6GB'a kadar RAM ve 128GB'lık bir depolama alanıyla desteklenen 2.2GHz sekiz çekirdek Snapdragon 660 işlemciyle güçlendirilecek. Ayrıca 3100mAh batarya ile gelecektir.
 
teknolojoku
732369
Bu haberler ilginizi çekebilir