Shadow Kings Oyunu

Big Farm ve Goodgame Empire başta olmak üzere dünyada milyonlarca kişi tarafından oynanan oyunların mimarı olan Goodgame Studios tarafından tasarlanmış muhteşem bir oyuna ne dersiniz? İşte Shadow Kings ...
18 Ağustos 2014 14:27
Shadow Kings Oyunu
Shadow Kings, Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz keyifli bir savunma oyunudur. Fakat klasik savunma oyunlarının tersine bu oyunda oyunculara daha fazla iş düşüyor ve düşman birimlerine karşı koymak için iyi taktikler geliştirmeleri isteniyor.
 
Oyunda şehrimizi düşman saldırılarına karşı korumakla yükümlüyüz. Elfler, cüceler ve insanlardan oluşan ordumuzu iyi bir şekilde komuta etmeli ve saldırıları geri püskürtmeliyiz. Güçlü kale duvarlarının arkasında bunu başarmak kolay gibi görülebilir fakat düşmanlar da boş tipler değil. Beklenmedik bir anda kalemizi işgal altında bulabiliriz. Bu sebeple ordumuzda yer alan birimleri güç seviyelerini sürekli olarak üst seviyelerde tutmamız gerekiyor.
 
Çizgi film tarzı görselleriyle dikkat çeken oyunda yer alan 3D modelleme sistemi oyuna bambaşka bir hava katmış. Birimlerin etkileşimi, patlamalar ve diğer efektler göze son derece hoş geliyor. Başta da belirttiğimiz gibi oyunda üssümüzü korumakla görevliyiz. Ordu oluşturmak için iyi bir ekonomiye sahip olmamız gerekiyor. Bu sebeple ticari ilişkilerimizi sağlam tutmalı ve askeri olarak gücümüzü sürekli olarak artırmalıyız.
 
Tabii ki tek başımıza durduğumuz sürece ne kadar güçlü olursak olalım açık hedef halindeyiz. Bu sebeple güçlü takımlar kurmalıyız. Dostlarımızdan gelecek yardımlar zor zamanlarımızda kurtarıcı tol üstlenebilir.
 
İlginç görevlere, epik savaşçılara, göze hoş görünen modellemelere sahip olan Shadow Kings kesinlikle denemeye değer oyunlar arasında yer alıyor.
 
136576
Bu haberler ilginizi çekebilir