Scorp'un Android Versiyonu Yayınlandı

Sözlük kültürüne farklı bir yorum getiren yerli sosyal medya platformu Scorp'un Android versiyonu nihayet yayınlandı. Detaylar haberimizde...
03 Temmuz 2015 20:37
Scorpun Android Versiyonu Yayınlandı
Son zamanların en çok konuşulan sosyal medya platformu Scorp, nihayet Android için yayınladı. Android kullanıcılarının merakla beklediği sosyal medya girişimi Scorp, sosyal medya, sözlük ve video kültürüne farklı bir soluk getirdi.
 
 
Çok kısa bir sürede yüz binlerce kullanıcıya ulaşan Scorp, Android için yayınlanmasıyla beraber kullanıcı sayısını daha da arttıracak gibi gözüküyor. Halihazırda 300 binden fazla kullanıcısı olan Scorp'ta bulunan video sayısı ise 1 milyonu aşmış durumda.
 
Türkiye çıkışlı bir uygulama olan Scorp, özellikle genç nüfüsa hitap ederek birçok kişi tarafından çok sevilen bir platfrom haline geldi.
 
 
Scorp Nedir?
 
Peki bu Scorp nedir diye merak ediyorsanız hemen açıklayalım. İlk olarak 7 Şubat 2015 tarihinde App Store üzerinden yayınlanan Scorp, kullanıcıların belli kategorilere ait başlıklar altında, 15 saniyelik videolar yükleyerek bir konu hakkında görüş belirtmeleri için güzel bir ortam hazırlıyor.
 
Kullanıcıların her kategoriden aradıkları soruların cevabını bulabileceği bu yerli sosyal platformda, güncel sorunlar ve popüler konular üzerine 15 saniyelik mikro-videolar üretiliyor.
 
Android için merakla beklenen Scorp'u indirmek içinse buraya tıklamanız yeterli.
shiftdelete
948924
Bu haberler ilginizi çekebilir