Samsung'dan Yeni Uygulama Flow

Samsung'dan yeni uygulama Flow ... Samsung Android dünyasında eksiliği hissedilen içerik paylaşım sistemi Flow’u tanıttı. Bakalım Samsung’un yeni servisi Flow nasıl çalışıyor?
13 Kasım 2014 23:29
Samsungdan Yeni Uygulama Flow
Samsung’un telefonları, tabletleri akıllı saatleri hatta televizyonları arasındaki iletişimi güçlendiren, cihazların içerik paylaşımını çok daha hızlı ve kolay bir hale getiren Samsung Flow uygulaması tanıtıldı.
 
Uygulama sayesinde bir kaç parmak hareketi ile telefonunuzdaki içeriği tabletinize ya da televizyonunuza aktarabilmeniz mümkün.
 
 
Android’in paylaşım sistemi üzerine kurulan Flow, izlediğiniz videoya, baktığınız web sayfasına ya da oynadığınız oyuna yakınınızda bulunan diğer cihazlardan da erişebilmenizi sağlıyor. Örneğin Samsung telefonunuzdan izlediğiniz videoyu arkadaşınız tabletine de gönderebiliyorsunuz.
 
 
Samsung Flow üzerinde çok çalışacak
 
Gelen ilk bilgilere göre Samsung, Flow uygulaması üzerinde çok fazla çalışacak ve uygulamayı Samsung ekosistemini oluşturmakta kullanacak. Söylenene göre yakında gelecek güncellemeler ile aramaları akıllı televizyonunuzdan tabletinizden ya da bilgisayarınızdan cevaplamak mümkün olacak.
 
Flow henüz emekleme aşamasında. Samsung’un kendi ekosistemini geliştirmesi açısından en önemli adım olarak nitelendirebileceğimiz Flow’un gelecekte neler yapabileceğini hayal etmek bile oldukça zor.
 
 
Samsung’un kendi ekosistemini kurmada Apple’a göre büyük bir avantajı var. Apple iPhone, iPad ve Mac bilgisayarları ile kendine güzel bir ekosistem oluşturdu ancak Samsung iş makinasından, yük gemilerine, akıllı telefona kadar yüzlerce çeşit ürün üretebiliyor.
 
Eğer Samsung isterse, ve doğru hamleler yaparsa, kendi ekosistemine beyaz eşyaları, televizyonları, bilgisayarları, yazıcıları, telefonları ve hatta güçlü iş bağlantıları sayesinde arabaları bile dahil edebilir. Bu da Apple’ınkinden çok daha güçlü bir ekosistem ile karşılaşmak üzere olduğumuz anlamına geliyor.
shiftdelete
781062
Bu haberler ilginizi çekebilir