Samsung'dan Tüm Modellere Yeni Güncellemeler

Samsung, güncelleme konusundaki kötü performansını telafi etmeye başladı. Şirket, tüm Galaxy modelleri için yeni güncelleme listesi yayınladı. İşte güncelleme alan cihazların listesi...
25 Temmuz 2015 12:34
Samsungdan Tüm Modellere Yeni Güncellemeler
Android güncellemelerinin geç sunulması kullanıcıların canını sıkan en büyük sorunlar arasında yer alıyor. Android güncellemelerinde sabıkalı olan Samsung, son zamanlarda güncellemeleri hızlı bir şekilde sunarak hatasını telafi etmeye çalışıyor.
 
 
Samsung'un güncelleme sorunu, mobil piyasaya çok fazla cihaz sürmesinden kaynaklanıyor. Çok fazla Galaxy modeli olduğu için Samsung, güncelleme önceliğini amiral gemisi modellerine vermek zorunda kalıyor. Her ay yeni Galaxy modeli tanıtan Samsung, yeni modellere gösterdiği ilgi ve alakayı, Android güncellemelerine de gösterse kullanıcılar daha memnun olacak.
 
Galaxy Güncelleme Listesi
 
Peki, hangi Galaxy modelleri hangi Android güncellemelerini aldı? Sammobile sitesinin yayınlamış olduğu Galaxy Android güncelleme listesi, oldukça faydalı bir kaynak.
 
Ülkelere göre ayrı ayrı sunulan Android güncellemelerini hemen yüklemek istiyorsanız listeye göz atıp Galaxy cihazınız ile uygun Android güncelleme sürümünü seçip flaşlayabilirsiniz.
 
 
shiftdelete
168236
Bu haberler ilginizi çekebilir