Samsung'dan Kapaklı Telefon Geliyor! (Video)

Samsung W2018 kapaklı telefon resmi olarak duyuruldu.
07 Aralık 2017 16:18
Samsungdan Kapaklı Telefon Geliyor! (Video)
Samsung W2018 neler sunuyor?
 
Şüphesiz ilk olarak telefonun tasarımndan söz etmemiz gerek. Kapaklı yapısıyla bizi geçmişe götüren telefon, her iki tarafında 4.2 inç boyutlu ekranla geliyor. Günümüzün standartları olan USB Type-C bağlantı noktası ve Iris tarayıcı güvenlik seçeneği ise unutulmamış. Yüksek malzeme kalitesiyle üretilen telefon, dışarıdan bakıldığında “lüks” izlenimi veren görünüme sahip.
 
 
Telefonun donanım özellikleri ise bir hayli güçlü. Şu anda son kullanıcıya ulaşan en güçlü mobil platformlardan biri olan Snapdragon 835 işlemcisinden gücünü alan telefonda, 6 GB RAM kapasitesi yer alıyor. Dahili depolama alanı seçenekleri ise 64 GB veya 256 GB. Telefonun kamerası da bir hayli ilginç. Zira F/1.5 diyafram değeri sunan 12 MP‘lik arka kamera, diyafram değeri noktasında dünyada ilk olma özelliğini taşıyor. Daha önce F/1.6 diyafram değeriyle LG V30 modelini görmüştük. Bu diyafram değeri sayesinde özellikle düşük ışık performansında cihazın bir hayli başarılı olacağını söyleyebiliriz.
 
Ne yazık ki Çin’e özel olarak tanıtılan bu telefon, diğer ülkelerde satışa çıkmayacak. Ürünün fiyatı da lansmanda açıklanmadı. Ancak oldukça yüksek bir fiyat etiketinin beklendiğini belirtelim.
 
 
shiftdelete
817186
Bu haberler ilginizi çekebilir