Samsung, Yeni Tableti Galaxy Tab S3 Ortaya Çıktı!

Samsung'un yeni tableti Galaxy Tab S3 MWC 2017'ye sayılı günler kala ortaya çıktı. İşte o görüntüler...
21 Şubat 2017 20:58
Samsung, Yeni Tableti Galaxy Tab S3 Ortaya Çıktı!
27 Şubat tarihinde başlayacak olan Mobil Dünya Kongresi, akıllı telefon üreticilerinin yeni modellerini sergileyeceği bir etkinlik olduğu için son günlerde Teknoloji sektörünün odak noktası haline geldi.
 
Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S8'i, MWC 2017 etkinliğinde tanıtmayacağının ortaya çıkması ile birlikte, gözler firmanın tablet serisine dahil etmeye hazırlandığı Galaxy Tab S3 modeline çevrildi.
 
 
Sadece teknik özellikleri hakkında bilgi sahibi olduğumuz Galaxy Tab S3'ün tasarımı, Tayvan'da bulunan bir sertifikasyon kurumu tarafından paylaşıldı.
 
Samsung Galaxy Tab S3 özellikleri ve tasarımı!
 
Galaxy Tab S3'ün tasarımına göz attığımızda, seride yer alan diğer modeller ile benzer tasarımsal çizgiler taşıyan cihazın cam ile kaplanan ön ve arka yüzü ilk dikkat çeken detay oluyor.
 
Bu sayede oldukça şık bir tasarıma kavuşan tablet, Samsung'un akıllı telefonlarında kullandığı tasarımı, Galaxy Tab S serisine taşımak istediğinin göstergesi.
 
 
Qualcomm'un geçtiğimiz yıl amiral gemisi akıllı telefonlarda gördüğümüz Snapdragon 820 işlemcisinden güç alması beklenilen Galaxy Tab S3, 9.7 inç büyüklüğünde 2048 x 1536 piksel çözünürlük sunan bir ekrana ev sahipliği yapacak.
 
 
4 GB RAM'in ve 64 GB dahili depolama alanının yer aldığı Samsung Galaxy Tab S3 hakkında bilinen bir diğer detay ise, 12 megapiksel çözünürlüğünde arka ve 5 megapiksel çözünürlüğünde bir ön kameraya sahip olduğu.
 
shiftdelete
440400
Bu haberler ilginizi çekebilir