Samsung Yeni Reklamında Apple’a Taş Atmayı İhmal Etmedi

Samsung'un amiral gemisi modeli Galaxy S6'da kullandığı kablosuz şarj özelliğini tanıtan bir reklam filmi yayınladı. Samsung yeni reklamında da Apple’a taş atmayı ihmal etmedi!
25 Haziran 2015 15:12
Samsung Yeni Reklamında Applea Taş Atmayı İhmal Etmedi
Samsung ile Apple arasındaki ezeli rekabet teknoloji dünyasını meşgul etmeye devam ediyor. Galaxy S serisi ve yeni iPhone modellerinde firmalar farklı özellikler ile ön plana çıkmaya çalıştığı için bu iki firma arasındaki patent ve cihaz savaşları en çok kullanıcıların işine yarıyor. 
 
 
Galaxy S6 Kablosuz Şarj Özelliği Kolaylık Sağlıyor
 
Bu savaşta Samsung, Galaxy S6 modeli ile kablosuz şarj özelliğini kullanarak iPhone’a karşı bir farklılık ortaya koydu. Galaxy S6 kablosuz şarj özelliğini ön plana çıkarmak için hazırlanan reklam filminde Samsung, Apple’ın iPhone 6 modeline göndermede bulundu.
 
Reklamda, kablosuz şarjın hayatı kolaylaştırdığı, kablo karmaşıklığını ortadan kaldırdığını net bir şekilde gösteren Samsung, iPhone kullanıcıların bu tür sorunlar ile boğuşmasını alaycı bir dille eleştiriyor.
 
iPhone modellerinin şarj kablo uzunluğunun 100cm olması çoğu zaman kullanıcılara sorun çıkarabiliyor. iPhone’u şarjdayken kullanmak için elektrik prizinin dibinde durmak buna en güzel örnek olarak gösterilebilir.
 
shiftdelete
641052
Bu haberler ilginizi çekebilir