Samsung Orbis, Çok Yakında Ortaya Çıkacak

Samsung'un 2015 yılında yuvarlak tasarımlı saati Samsung Orbis, çok yakında ortaya çıkacak gibi görünüyor. Detaylar haberimizde.
21 Ocak 2015 20:54
Samsung Orbis, Çok Yakında Ortaya Çıkacak
Akıllı saat pazarına geçtiğimiz yıllarda tekrardan katılan Samsung, ürettiği akıllı saatleri ile beklediği satışları yakalayamamıştı.
 
Ancak yuvarlak tasarımlı Motorola Moto 360 ve LG G Watch R gibi modellerin beğenilen satış rakamları, Samsung'u yuvarlak tasarımlı akıllı saat üretmeye yöneltmiş gibi görünüyor.
 
 
Geçtiğimiz aylarda ise Samsung'un aldığı bir patent, markanın yuvarlak tasarımlı akıllı saat üzerinde çalıştığı doğrulamıştı.
 
Alınan patentte ise, saat etrafındaki çerçeve döndürülerek, saatin çeşitli ayarlamaları yapılabiliyordu.
 
Bugün ise SamMobile kaynağından Samsung'un 2015 yılında duyurması beklenen yuvarlak tasarımlı akıllı saati ile ilgili yeni bilgiler paylaşıldı.
 
SamMobile kaynağı, Samsung'un yuvarlak tasarımlı akıllı saatinin Mobile World Congress 2015 kapsamında duyurulacağını belitiyor.
 
Orbis olarak adlandırılan akıllı saat, Tizen işletim sistemi ve kablosuz şarj özelliğinin yanı sıra, ince ekran çerçevelerine de sahip olacak.
 
Ayrıca üzerindeki tuş ile S Voice gibi özelliklerinde kullanılabileceği belirtilen akıllı saatin Galaxy S6 ile duyurulması bekleniyor.
shiftdelete
585454
Bu haberler ilginizi çekebilir