Samsung Gear S2 Ortaya Çıktı

Samsung'un daire şeklindeki dizaynıyla beğeni toplayan yeni akıllı saati Gear S2'nin fotoğrafı ortaa çıktı. İşte yeni Gear S2 hakkındaki detaylar.
26 Ağustos 2015 11:09
Samsung Gear S2 Ortaya Çıktı
Samsung, uzun süren geliştirme aşamasının ardından ilk daire şeklindeki akıllı saati olan Gear S2'yi 3 Eylül'de Berlin'deki IFA etkinliğinde tanıtacak.
 
 
Şimdiye kadar Samsung, saatin bazı görüntülerini paylaşsa da bunlar cihazın tasarımı konusunda fazla detay içermiyordu. Şimdi ise Gear S2, oldukça net bir şekilde görüntülendi.
 
İşte karşınızda Samsung Gear S2!
 
 
Gördüğünüz fotoğraf kıdemli bir Samsung çalışanı olan Dennis Miloseski tarafından Instagram üzerinden paylaşıldı.
 
Miloseski'nin konumu bu fotoğrafın gerçek olma ihtimalini yükseltirken görüntüdeki akıllı saat, Samsung'un şimdiye kadar yayınladığı Gear S2 görüntüleriyle birebir uyuşuyor.
 
Daha önce sızan bilgilere göre Gear S2, döndürülebilir kenar, 360 x 360 dokunmatik ekran, 1.2 GHz dual-core işlemci, 50MHz Mali-400 MP4 GPU, 768 MB RAM, 4 GB depolama alanı ve 250 mAh batarya ile geliyor.
 
Bunların yanında akıllı saat, Bluetooth 4.1, GPS, ivmeölçer, barometre ve nabız ölçer gibi özelliklere sahip olacak ve özelleştirilmiş bir Tizen işletim sistemini çalıştıracak.
shiftdelete
928994
Bu haberler ilginizi çekebilir