Samsung Gear Live’a Android Wear 4.4.w2 Geldi!

Samsung Gear Live’a Android Wear 4.4.w2 Geldi! Google'ın Android Wear 4.4.w2 güncellemesini alan modellerden biri de Samsung Gear Live oldu. Akıllı saate gelen yeni özellikler ve diğer detaylar haberimizde...
25 Ekim 2014 13:29
Samsung Gear Livea Android Wear 4.4.w2 Geldi!
Akıllı saat savaşları Apple'ın da devreye girmesi ile gittikçe kızışacağa benziyor. Google ise yarışa çok önde başlamanın getirdiği avantajları, Android Wear işletim sistemi üzerinde sıklıkla yayınlamayı hedeflediği güncellemelerle korumayı hedefliyor.
 
 
Şirketin merakla beklenen ilk büyük güncellmesinin detayları kısa süre önce ortaya çıkarken, Samsung’un yeni ve iddialı akıllı saatlerinden birinin de bu güncellemeyi almaya başladığı ortaya çıktı.
 
 
Akıllı saat Samsung Gear Live, Google’ın Android Wear 4.4.w2 güncellemesini almaya başlarken ilgili güncelleme büyük dosya boyutu ile dikkat çekiyor. Android Wear 4.4.w2; çevrimdışı müzik dinleme, Bluetooth kulaklılarla eşleşebilme, bazı hata düzeltmeleri, iyileştirmeler ve GPS desteği içeriyor.
 
Google daha önce, Android Wear’ın GPS desteğini 2014 yılı bitmeden alacağını, bu konu üzerinde yoğun şekilde çalışıldığını açıklamıştı, son güncelleme ile sözünü tutmuş oldu.
 
Güncellemenin bildirimleri gizleme konusunda da yeni bir kullanım özelliği getirdiği belirtiliyor. Bildirimler geçici olarak gizlenebilecek ve daha sonra yeniden açılarak kontrol edilebilecek. 
shiftdelete
40988
Bu haberler ilginizi çekebilir