Samsung Galaxy Tab S2 Fiyatları Açıklandı

Samsung'un yeni üst düzey tableti Galaxy Tab S2 modellerinin fiyatları açıklandı.Avrupa'da ön siparişe açılan tabletlerin fiyatları haberimizde...
25 Temmuz 2015 12:34
Samsung Galaxy Tab S2 Fiyatları Açıklandı
Samsung'un yeni üst seviye tabletleri olan Galaxy Tab S2 9.7 ve Galaxy Tab S2 8.0 modellerinin fiyatları sonunda belli oldu. Geçtiğimiz günlerde tanıtımı gerçekleşen tabletler, güçlü özellikleri ve ince metal kasaları ile dikkat çekmeyi başarmıştı.
 
 
Bugün Samsung Hollanda web sitesinde ön siparişleri başlayıp, fiyatları görünen Samsung Galaxy Tab S2 9.7 ve Galaxy Tab S2 modellerinin, beklenen fiyat aralığında satışa sunulacağını söylememiz mümkün.
 
 
Galaxy Tab S2 modellerinin Avrupa'daki fiyatları belli oldu
 
Sitede görünene göre 32 GB Galaxy Tab S2 9.7 Wifi modeli 499 Euro, 32 GB Galaxy Tab S2 8.0 Wifi modeli ise 399 Euro fiyat etiketi ile satılacak. Henüz fiyatlarının belirlenmediği görülen LTE modelleri ise biraz daha yüksek fiyatla alınabilecek.
 
Türkiye'deki dengesiz kurlar nedeniyle kaç TL fiyat etiketiyle satışa çıkacağını tahmin edemediğimiz Galaxy Tab S2 9.7 ve Galaxy Tab S2 8.0 modellerinin, Türkiye'deki tablet pazarında, en yüksek fiyatlı modeller olması mümkün.
 
Yüksek çözünürlüklü SuperAMOLED ekran, kamera, güçlü işlemci, ince metal kasa özellikleri ile piyasadaki tüm tabletlerden daha güçlü olduğu görülen Galaxy Tab S2 9.7 ve Galaxy Tab S2 8.0 modelleri, bakalım Türkiye pazarında kaç TL fiyatla satışa sunulacak?
shiftdelete
928513
Bu haberler ilginizi çekebilir