Samsung Galaxy Tab S geliyor!

Samsung Electronics, bugüne kadarki en ince ve hafif tableti olan Galaxy Tab S’i türkiye pazarına ne zaman sunacak? Fiyatı ne olacak?
02 Temmuz 2014 11:50
Samsung Galaxy Tab S geliyor!

Samsung Electronics, bugüne kadarki en ince ve hafif tableti olan Galaxy Tab S’i, Ağustos ayı içerisinde Türkiye pazarına sunacak. Bu Super AMOLED tablet, en gelişmiş ekran teknolojisini çok çeşitli ve özel içeriklerle bir araya getirerek benzersiz bir eğlence deneyimi vaat ediyor. Samsung, Galaxy Tab S ile tablet pazarına yeni bir soluk getirmeyi planlıyor.

 

Super AMOLED’le Renkleri Canlandırın

 

Samsung, Galaxy Tab S ile mobil ekran teknolojisinde yeni bir devrim yaratarak gerçek hayattaki renklere daha yakın ve daha zengin renkleri bir arada sunuyor. Cihazın sektör lideri WQXGA (2560×1600, 16:10) Super AMOLED ekranı, Adobe RGB renk kapsamının %90′ından fazlasını içeriyor; yani, şu ana kadar görülmemiş çeşitlilikte rengi gösterebiliyor. Galaxy Tab S 100.000:1 gibi çarpıcı bir kontrast oranına sahip ve bu oran, siyahları daha koyu ve beyazları daha parlak yaparak daha derin ve gerçekçi görüntüler sağlıyor.

 

Super AMOLED teknolojisi arka aydınlatma gerektirmediği için, Galaxy Tab S LCD ekranlara göre daha az enerji tüketirken, LCD ekranlı tabletlere göre daha da ince bir tasarıma olanak sağlıyor. 6,6 mm’lik zarif bir profile sahip hafif ve kolay taşınır olan cihazlar sadece 465 g (10,5 inç) ve 294 g (8,4 inç) ağırlıkları ile de dikkat çekiyor. Daha uzun süre dayanan pili ve Ultra Güç Tasarrufu Modu ile Galaxy Tab S, tüketicilerin cihazlarını yeniden şarj etmek zorunda kalmadan saatlerce uygulamalarını kullanabilmelerini sağlıyor.

 

 

Tablet deneyimini zenginleştiren kılıf seçenekleri

 

Kapaklı Kılıf aksesuarları, üç farklı görüntüleme açısı sunuyor. Video izlerken optimal bir izleme deneyimi içinİzleme Modu; düz bir yüzeyde kullanırken rahat bir açı sağlayan yeni Dokunma Modu; ve ekranı kullanıcıların zorlanmadan yazmalarına izin verecek bir açıda tutan Yazma Modu ile Samsung, kullanıcılarına her daim tablette konforu garantiliyor. Kılıf, Samsung’un geliştirdiği “Basit Tıklama” (tıklamalı kilitleme) yöntemi sayesinde Galaxy Tab S’le bütünleşiyor, sağlam bir şekilde yerinde kalıyor ve ekstra kalınlık yaratmadan tam olarak oturuyor. Oldukça hafif olan katlanabilir kapak, özel mat bir doku ve Galaxy Tab S’i mükemmel bir şekilde tamamlayan belli belirsiz bir dikiş içeriyor.

 

Samsung, kapaklı kılıfın koruyucu yapısına daha ince bir tasarımla sahip olmak isteyen kullanıcılar için de Sade Kılıfı sunuyor. Bu zarif ve koruyucu kapak, Tab S’in arkasına Kapaklı kolayca takılıyor ve kullanıcılara cihazlarını korumak için şık bir seçenek sunuyor. Kılıf, aynı zamanda, kapağın açıp kapatılmasıyla, cihazın da otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlayarak kullanıcıya kolaylık tanıyor.

 

 

Ultra ince ve ergonomik Samsung Bluetooth Klavye

 

Samsung Bluetooth Klavye, bir dizüstü bilgisayarın özelliklerini göstererek Galaxy Tab S’in işlevsellik ve üretkenlik yeteneklerini arttırıyor. Galaxy’ye özgü özellikler için kısayol tuşları ve kavisli tuş yüzeyleri ise klavyeyi, Galaxy kullanıcıları için daha sezgisel bir hale getiriyor. Tab S 10.5 inç tablet için özel olarak tasarlanan klavye, bir dizüstü bilgisayar klavyesiyle aynı tasarıma sahip. Klavyenin ultra ince, sofistike ve ergonomik tasarımı ve yeniden şarj edilebilir pili taşınabilirliği artırıyor. Bluetooth Klavye kullanıcılara yazarken daha fazla üretkenlik ve oyun oynarken daha fazla kontrol sağlayan özel bir klavye olma özelliği sunuyor.

 

Samsung Level ses ürünleri, Tab S’in multimedya deneyimini artırıyor

 

Galaxy Tab S, kullanıcılarına ayrıca Samsung Level ses ürünleriyle ses kalitesi ve taşınabilirlik özelliğini katarak üstün konfor sunuyor. Sektör lideri mobil ürünler geleneğine dayanan Level serisi, tüketicilere mümkün olan en iyi ses deneyimini sağlıyor. 

technolabs
Etiketler : Galaxy Tab S , samsung
836950
Bu haberler ilginizi çekebilir