Samsung Galaxy S8/S8+ İçin Kablosuz Hızlı Şarj Standı!

Karşınızda Samsung'un hem yatay hem de dikey konumda kullanılabilen ve hızlı şarj özelliği olan kablosuz şarj standı oldu.
09 Aralık 2017 23:46
Samsung Galaxy S8/S8+ İçin Kablosuz Hızlı Şarj Standı!
 
Güçlü işlemciler, büyüyen ekranlar derken oynanan oyunlar, çekilen videolar cep telefonların pillerinin hızlı şekilde tükenmesine sebep oluyor. Pil kapasiteleri istenen düzeye gelmediği için de "hızlı şarj" özelliği bir telefon için olmazsa olmaz bir özellik durumunda.
 
 
Samsung'un incelememize konu olan şarj standı, telefonunuzu kablosuz olarak hızlı şarj etme özelliğine sahip. Bir önceki modele göre hacim olarak biraz daha büyüyen standı artık hem yatay hem de dikey konumda kullanabiliyoruz. Yeni model deri hissi veren kaplamasıyla kaymayan bir yapı sunarken premium bir görüntü de veriyor.
 
Bir önceki nesle göre en önemli gelişme fanının çok sessiz olması. Özellikle sessiz ofis ortamlarında gerçekten çok sinir bozucu olabilecek fan sesi artık duyulmuyor bile! Bir önceki nesil, cep telefonunuzun şarj cihazına direkt olarak bağlanabilirken yeni modelde kutudan çıkan "Micro USB Konnektör" gerekmekte.
 
 
Ürünün zayıf olarak nitelendirebileceğimiz tek özelliği hızlı şarj özelliğinin hâlâ "kablolu hızlı şarj"a göre biraz yavaş olması. Cihaz Samsung'un Galaxy S8, S8+, S7, S7 Edge, Note5, Note8, S6 Edge ve ileride çıkacak modelleri desteklemekte.
 
Telefonu devamlı kablolara bağlı kalmaktan kurtarması büyük bir rahatlık
 
 
teknokulis
456895
Bu haberler ilginizi çekebilir