Samsung Galaxy S6'da Kavisli Ekran Olabilir!

Samsung Galaxy S6'da kavisli ekran olabilir! Samsung'un sıradaki amiral gemisi olacağı tahmin edilen akıllı telefonu Galaxy S6 hem esnek ekrana sahip olacak, hem de Edge'in sahip olduğu kavisli ekranı iki yanında barındıracak.
08 Kasım 2014 21:37
Samsung Galaxy S6da Kavisli Ekran Olabilir!
Samsung şu aralar harıl harıl yeni amiral gemisi olacağı tahmin edilen Samsung Galaxy S6 üzerinde çalışıyor. Kod adı olarak Project Zero'yu kullanan akıllı telefon, bu isimden de anlaşılacağı gibi Galaxy S serisine bambaşka bir yorum getirmenin peşinde.
 
 
IHD Technology'nin baş analisti Jerry Kang'in söylediğine göre Samsung oldukça şaşırtıcı bir adım atacak, yeni Galaxy S6 telefonunun ekranını esnek yaparken, Edge'e özel kavisli ekran köşesini S6'ya ekleyecek. Üstüne üstlük Note Edge'in tek tarafında bulunan bu kavisli kısmı Galaxy S6'nın iki yanında birden kullanacak.
 
Özellikler Beklendiği Gibi
 
YOUM ekranın nimetlerinden faydalanacağı söylenen Galaxy S6, hem farklı tasarımı ile şaşırtacak, hem de performansı ile Samsung'un akıllı telefon serilerinden ayrılacakmış. Analist, cihaz beklenileceği gibi gelecek yılın bahar döneminde karşımıza çıkacak diye küçük bir ekleme yapıyor.
 
Daha önce gelen bilgiler ise Samsung Galaxy S6'nın Quad HD ekranına, Qualcomm Snapdragon 810 işlemci yongaseti, 16 ya da 20 megapiksel arka kamera (OIS destekli) ve 5 megapiksel değerinde bir de arka kameranın0 eşlik edeceğini içeriyordu.
shiftdelete
602012
Bu haberler ilginizi çekebilir