Samsung, Galaxy S6 Edge+'ı Önce Söküp Sonra Topladı!

Samsung Mobile tarafından paylaşılan videoda, Samsung'un yeni akıllı telefonu Galaxy Edge+ önce paramparça söküldü sonra ise tekrar birleştirildi. İşte o video!
23 Ağustos 2015 13:30
Samsung, Galaxy S6 Edge+ı Önce Söküp Sonra Topladı!
Son birkaç yıldır, özellikle akıllı telefonlar için unboxing yani kutu açılımı videoları büyük revaç gösteriyor. Üstelik bu kutu açılımı videoları öylesine popüler bir hale geldi ki artık, firmalar bu konu ile ilgili ciddi prodüksiyon çalışmaları yapıyor ve resmi videoları yayınlıyorlar.
 
 
Bu firmalar arasında yer alan Samsung, geçtiğimiz günlerde Galaxy Note 5 ile birlikte tanıttığı yeni Galaxt S6 Edge+ modeli için, hem kutu açılımı niteliğinde hem de cihazı oluşturan tüm bileşenlerin nasıl bir araya geldiğini gösteren bir video yayınladı.
 
Samsung’dan, Galaxy S6 Edge+ için yeni video!
 
Aslında Galaxy S6 Edge+ için yayınlanan bu video, her ne kadar firma tarafından ayrıca kutu açılımı olarak adlandırılsa da aslında bu bileşenlerin gösterildiği videolara iFixit’in cihaz tamiri amacıyla parçalarına ayırdığı videolarla benzerlik gösteriyor.
 
Söz konusu video ile Samsung, Galaxy S6 Edge+ modelinin kasa içerisinde yer alan tüm bileşenlerin, videoya konuk olan bir kişi ile son haline nasıl birleştirildiğini basit olarak göstermeyi amaçlamış.
 
Videoda; kamera modülünden parmak izi okuyucu sensöre, bataryasından panelin devre kartına bağlanması kadar, bileşenlerin detayları yer alıyor. Öyle görünüyor ki Samsung bu video ile yeni Galaxy S6 Edge+ modelinin, her ne kadar tüketici tarafından açılamasa da aslında modüler bir mühendislik ile bir araya getirildiğini vurgulamak istemiş.
 
Samsung tarafından yayınlanan resmi Galaxy S6 Edge+ videosunu, aşağıdaki bağlantı aracılığıyla izleyebilirsiniz.
 
shiftdelete
124284
Bu haberler ilginizi çekebilir