Samsung Galaxy Note Edge, Güney Kore’de Satışta!

Samsung Galaxy Note Edge, Güney Kore’de Satışta! Kavisli ekranlı fablet Galaxy Note Edge, sonunda tüketici ile buluştu.
29 Ekim 2014 14:47
Samsung Galaxy Note Edge, Güney Korede Satışta!
Samsung, yeni dönem yıldızlarını birbiri ardına piyasaya sürmeye devam ediyor. Dünya çapında satışa çıkan Galaxy Note 4 ve Galaxy Alpha modellerinin ardından, IFA 2014′ün en heyecan verici akıllı telefonu olarak kabul ettiğimiz Galaxy Note Edge de yavaş yavaş tüketici ile buluşuyor. Geçtiğimiz hafta Japonya’ya ayak basan Note Edge, şimdi de üreticinin anavatanı Güney Kore’de boy gösterdi.
 
 
Ülkenin önde gelen servis sağlayıcıları SK Telecom ve KT aracılığıyla sunulan Note Edge, kömür siyahı ve kar beyazı renkleriyle raflardaki yerini aldı. Samsung Galaxy Note 4 akıllı telefonun tüm sistem özelliklerini bire bir sergileyen akıllı telefonu özel kılan yönü ise, sağ kenarı kavis yaparak gövde ile birleşen QHD çözünürlüklü Super AMOLED ekranı.
 
Yurdumuzda satışa çıkan Galaxy Note 4 modelinin aksine, Snapdragon 805 çipset içeren akıllı telefonun geri kalan özellikleri ise, 3GB RAM, 32GB dahili hafıza, microSD ve Cat 6 LTE modem şeklinde sıralanıyor.
 
Samsung Galaxy Note Edge’in fiyatı ne kadar?
 
Dünya çapında yalnızca 1 milyon adet satılması planlanan Note Edge, kısıtlı sayıda üretilen bir konsept ürün olarak tanıtılmıştı. Dolayısıyla, bu cihaza yatırım yapmaya hazırlanan kullanıcıların, henüz deney aşamasındaki bir ürüne kobaylık yaptıkları yorumunda bulunabiliriz.
 
Yaklaşık 1000$’lık fiyat etiketi ile Güney Koreli kullanıcılara sunulan bu akıllı telefonu denemeyi çok ama çok dilerdik doğrusu.
technolabs
426605
Bu haberler ilginizi çekebilir