Samsung Galaxy Note 5'in Tüm Özellikleri

Samsung'un yeni amiral gemisi Phablet'i Galaxy Note 5'in tüm teknik özellikleri, Geekbench testinde ortaya çıktı. İşte cihaz hakkındaki detaylar!
25 Temmuz 2015 12:34
Samsung Galaxy Note 5in Tüm Özellikleri
Uzun bir süredir Samsung’un yeni telefonu hakkında dedikodular dolaşıyordu. Phablet segmentinde yer alacak olan Galaxy Note 5 için geçtiğimiz gün telefonun en net görüntüleri internete sunulmuştu. Tasarımsal açıdan Galaxy Note 4 modelini andıran yeni amiral gemisi bugün de Geekbench’te yakayı ele verdi.
 
 
Geekbench testinde görüntülenen Galaxy Note 5, aldığı puan ve teknik özellikleri ile kendine daha piyasaya sunulmadan hayran bırakıyor. Galaxy Note 5, Geekbench tekli çekirdek testinden 1418 puan alırken, çoklu çekirdek testinden ise 4399 puan alarak rakibi iPhone 6 Plus’a çok büyük fark atıyor. iPhone 6 Plus bu testten tekli çekirdekten 1606 çoklu çekirdekten ise 2884 puan alıyor.
 
Galaxy Note 5 Teknik Özellikleri Geekbench’te!
 
Galaxy Note 5’in Geekbench puanının yanında teknik özellikleri de gün yüzüne çıktı. Galaxy Note 5; 64 bit mimarili 8 çekirdekli 1.50 GHz hızında çalışan Exynos 7420 işlemciye, 4 GB RAM’e ve Android 5.1.1 Lollipop işletim sistemine sahip olacak. Telefonun kamera özellikleri hakkında maalesef ki şimdilik bir bilgi bulunmuyor.
 
 
Qualcomm ile olan İşlemci savaşını bu yıl Exynos işlemcisi ile kazanan Samsung, Galaxy Note 5 ile yıla damgasını vurabilir. iPhone 6s Plus rakibi olması beklenen Galaxy Note 5 bakalım Geekbench’te görünen özellikleri ile gelecek mi?
shiftdelete
308651
Bu haberler ilginizi çekebilir