Samsung Galaxy Note 4'ün Fiyatı Belli Oldu

Güney Kore’li markanın yurdumuzda bu denli tutulmasının en güçlü sebeplerinden biri de, şirketin yeni model cihazlarının hiç vakit kaybetmeden teknoloji marketlerinin raflarına damlaması. Tüm dünya ile aynı tarihte Türkiye'de de satışa sunulacak Samsung Galaxy Note 4'ün fiyatı belli oldu
25 Eylül 2014 01:02
Samsung Galaxy Note 4ün Fiyatı Belli Oldu
IFA 2014‘e damgasını vuran akıllı telefonlardan Samsung Galaxy Note 4‘ün de, tıpkı önceki Samsung modelleri gibi dünya ile aynı tarihlerde yurdumuzda satışa sunulacağını düşünmekteyiz. Bu fikri edinmemizi sağlayan açıklama da, üreticinin resmi kaynağı Samsung Tomorrow‘dan bugün geldi.
 
Samsung Tomorrow’da yayımlanan bilgiler, şirketin bu güne kadarki en gelişmiş akıllı telefonu Galaxy Note 4′ün Ekim ayının sonuna doğru 140 ülkede aynı anda satışa çıkacağını ortaya koyuyor. Bu ülkelerin tam listesi yayımlanmasa da, Türkiye’nin mevcut isimler arasında bulunmama ihtimali son derece düşük. Daha önceleri ABD için 17 Ekim olarak ilan edilen bu tarihin, Ekim sonu olarak değiştirilmesi, şirketin planlarında bir aksaklık çıkıp çıkmadığını sorgulattı doğrusu.
 
Anlaşılan o ki, ülkemizdeki akıllı telefon rekabeti, Ekim ayının sonlarına doğru iyice kızışacak. Qualcomm Snapdragon 805 çipsetli, 3GB RAM’li, 5,7 inç QHD Super AMOLED ekranlı Samsung Galaxy Note 4, Apple iPhone 6 Plus‘ın en büyük rakiplerinden biri olarak sahaya girecek ve büyük ihtimalle de Türk mobil tüketicisinin en çok rağbet ettiği phablet’lerden biri olacak.
 
Samsung’un IFA 2014 bünyesinde tanıttığı Galaxy Note Edge kavisli ekranlı akıllı telefon, Gear VR sanal gerçeklik aksesuarı ve Gear S akıllı saat için daha ileri tarihli etkinlikleri beklemek durumunda kalacağız gibi görünüyor.
 
Galaxy Note 4′ün Güney Kore’deki tavsiye edilen perakende satış fiyatı 920$ olarak ilan edildi.. Yurdumuzdaki rakamlar hakkında henüz kesin bir malumatımız yok ancak siz siz olun, Galaxy Note 4 için en azından 2400 TL’yi gözden çıkarın.
notebook.com.tr
620302
Bu haberler ilginizi çekebilir