Samsung Galaxy Note 4 Ön Siparişte

Samsung Galaxy Note 4, nihayet ülkemize geldi. Şu ana kadar görülen en gelişmiş Android cihazlardan biri olan Samsung Galaxy Note 4 Ön Siparişte !
02 Ekim 2014 21:39
Samsung Galaxy Note 4 Ön Siparişte
Android kullanıcıları, gittikçe daha büyük ekranlı akıllı telefonlara rağbet etmekteler. Samsung‘un phablet segmentindeki amiral gemisi Note serisi de, her yeni modeliyle en sevilen cihazlar arasında. Galaxy Note 4, metal çerçevesi ve ön paneli arasındaki açıklık ile bazı kullanıcıları tedirgin etse de, her şeye rağmen Samsung’un yıl sonuna kadar en çok satacağı akıllı telefonlardan biri olmayı başaracak.
 
Geçtiğimiz haftalarda Güney Kore’de satışa sunulan 5,7 inç ekranlı ve QHD görüntü çözünürlüklü dev akıllı telefonun ülkemizdeki ön satışları bugün itibarıyla başladı. Siparişlerin 20 Ekim günü sahiplerine yollanacağı bilgisi ışığında, Samsung Galaxy Note 4′ün resmi çıkış tarihinin 20 Ekim Pazartesi günü olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.
 
Akıllı telefonun ülkemize sunulan versiyonunun Samsung Exynos 5433 çipsetli sürüm olduğunu da belirtelim. Daha önceleri Exynos’lu Note 3‘lerden hoşnut kalmayanların içi rahat olsun, Galaxy Note 4′ün Exynos 5433 çipsetli sürümünün performansı, Qualcomm Snapdragon 805‘li versiyonu ile üç aşağı beş yukarı aynı.
 
20nm üretim süreciyle hayata geçen çipsete eşlik eden diğer özellikler ise, 3GB RAM, 64GB‘a kadar microSD destekli 32GB dahili hafıza ve LTE modem ile 4G mobil internet desteği olarak sıralanmakta. Fotoğraf tutkunlarına da hitap eden cihaz, optik görüntü sabitleme özellikli 16 megapiksel çözünürlüklü arka kamera ve 3,7 megapiksellik bir özçekim lensiyle donatılmış durumda.
 
Exynos 5433′lü Galaxy Note 4′ün 32GB dahili hafızalı modelinin ön siparişli fiyatı 2299TL olarak ilan edildi. Samung Galaxy Note 4′ü bekleyenlerin gözü aydın, 20 Ekim’den itibaren bu cihazı teknoloji marketlerinden temin edebileceksiniz.
technolabs
83955
Bu haberler ilginizi çekebilir