Samsung Galaxy J1 Tanıtıldı

Bir süredir pek çok sızıntı ile karşımıza çıkan giriş seviyesi akıllı telefon Samsung Galaxy J1 tanıtıldı. İşte tüm özellikleri ve farklı tasarımıyla, Samsung Galaxy J1.
30 Ocak 2015 21:15
Samsung Galaxy J1 Tanıtıldı
Samsung'un geçtiğimiz aylarda az sayıda akıllı telefon üreteceği söylenmesine karşın, marka yeni telefonlarını duyurmaya devam ediyor.
 
Bir süredir giriş ve orta seviye ağırlıklı akıllı telefon modellerini duyuran Samsung, bugünlerde giriş seviyeye yönelmiş gibi görünüyor.
 
 
Son dönemde pek çok sızıntı ile karşımıza çıkan Samsung'un giriş seviye akıllı telefon modeli, Galaxy J1, nihayet tanıtıldı.
 
Samsung'un son dönemde ağırlıklı kullandığı metal kasanın kullanılmadığı giriş seviye Galaxy J1'de, önceki modellerden daha kaliteli bir plastik kasa tercih edilmiş.
 
 
Önceki Samsung'lara kıyasla daha oval bir tasarım ile ön plana çıkan Galaxy J1'de, 4.3 inç boyutta ve 480p çözünürlükte ekran yer alıyor.
 
2 çekirdekli 1.2 ghz hızında Spreadtrum işlemcinin kullanıldığı Galaxy J1'de Mali-400 grafik işlemci, 512 MB RAM, 4 GB dahili depolama alanı, MicroSD kart desteği ve Android 4.4 KitKat işletim sistemine yer verilmiş.
 
Samsung'un son güncellemesi ile üst seviye Note 3 modelinde bile yer vermediği ultra güç tasarrufu özelliğinin yer aldığı Galaxy J1, 1850 mAh boyuttaki bataryası ile, uzun kullanım süresi vaad ediyor.
 
 
5 megapiksel arka ve 2 megapiksel ön kameraların yer aldığı Galaxy J1, 720p HD çözünürlükte video çekimleri yapabiliyor.
 
Siyah, Mavi ve Beyaz renk seçenekleri ile donatılan Galaxy J1 modelinin fiyatı ya da Türkiye pazarına gelip gelmeyeceği ise bilinmiyor.
shiftdelete
835620
Bu haberler ilginizi çekebilir