Samsung Galaxy A7 'nin Özellikleri Ortaya Çıktı

Samsung’un metal hatlarıyla dikkat çeken Galaxy Alpha’sının devamı da geliyor. Samsung Galaxy A7 ’nin özellikleri ortaya çıktı ...
29 Kasım 2014 13:29
Samsung Galaxy A7 nin Özellikleri Ortaya Çıktı
Samsung’da yıl genelinde tanıtımı gerçekleştirilen akıllı telefonların, piyasaya çıkmadan önce özelliklerinin ortaya çıkmasına alışığız. Özellikle Çin ve ABD kaynaklı çıkan model özelliklerinin arasında Galaxy Alpha serisine dahil olacak Galaxy A7 modeli katıldı.
 
 
 
 
 
 
Galaxy A7’nin SM-A700FD model koduyla ortaya çıkan yeni modelinde tasarım ve kablosuz bağlantıya dair detaylı özellikleri açığa çıktı. 15 cm uzunluk ve 7,5 cm genişlik ölçülerinde olduğu, ayrıca NFC, LTE özellikleriyle geleceği ortaya çıkarken, cihazın tasarımına ilişkin detaylar da belirdi. 5 inç sınırında ekran boyutuyla geleceği kesinleşen modelin kenarlarında yuvarlatılmış hatları da dikkat çekti.
 
 
Cihazın tamamen metal tasarımla gelmesi bekleniyor. 1920 x 1080 çözünürlüklü 5,2 inç ekran, 2 GB RAM, 16 GB dahili depolama, 64 Bit Snapdragon 615 işlemci gibi özelliklere sahip olacağı tahmin ediliyor. Arka kamerasının da 12 megapiksel fotoğraf çekim özelliği ile geleceği iddia ediliyor.
 
Samsung Galaxy A7 modelinin yanı sıra geçtiğimiz günlerde Galaxy A3 ve A5 modelleri de bir takım özellikleri ile basına yansımıştı.
 
shiftdelete
339282
Bu haberler ilginizi çekebilir