Samsung Flow ile Tüm Cihazlar Bağlantılı

Tüm akıllı cihazlar arasında görev aktarımı yapabilmeye yarayan Samsung Flow uygulaması tanıtıldı. Beta sürümü yayınlanan uygulamanın detayları bu haberde.
20 Mayıs 2015 21:05
Samsung Flow ile Tüm Cihazlar Bağlantılı
Akıllı telefonlar, tabletler, bilgisayarlar ve televizyonlar son yıllarda çok daha işlevsel olmaya başladılar. Yeni teknolojiler sayesinde gelişen özellikler ile pek çok işimizi, bu cihazlar ile yapar hale geldik.
 
Ancak bazen işimize başka cihazlar ile devam etmemiz gerekebiliyor. Bunun için cihazlardaki görevleri birbirine aktarabilmemizi sağlayan yazılımlara ihtiyacımız olduğu ortada.
 
 
Farklı teknoloji firmaları ise bu alanda çalışmalar yürütüyorlar. Bu alanda ilk adımları atan markalardan Apple, süreklilik özelliği ile başarılı olmuştu. Bugün ise Apple'a çok güçlü bir rakip çıktı.
 
 
Samsung'un Flow uygulaması, desteklenen Samsung cihazlardaki çalışmaları birbirine aktarabilmek için geliştirildi. Şu anda beta olarak çalışmaları devam eden Flow uygulaması, bazı uygulamalardaki özel Flow butonu ya da Android'in paylaş butonu ile kullanılabiliyor.
 
 
Çok sayıda uygulama tarafından desteklendiği belirtilen Flow, aynı zamanda çalışmaları kaydetme özelliğine de sahip. Yani bir çalışmayı, Flow uygulaması ile işaretleyip daha sonradan çalışmanıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
 
Gelişimi devam eden uygulama, şimdilik Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy Note Edge, Galaxy Note 4, Galaxy S5, Galaxy Alpha ve Galaxy Tab S modelleri ile kullanılabiliyor.
shiftdelete
799215
Bu haberler ilginizi çekebilir