Rengarenk Retro Kablosuz Klavye Four Seasons!

Four Seasons klavye, kablolu veya kablosuz kullanım olanağı da sunuyor.
18 Aralık 2017 16:18
Rengarenk Retro Kablosuz Klavye Four Seasons!
Mevsimlerden ilham alan minimalist Four Seasons klavyeler!
 
Hong Kong merkezli Lofree tarafından tasarlanan ve mevsimlere uygun renk seçenekleri sunan klavyeler Mac dizilimine sahip. Bu renkler arasında beyaz, mint yeşili, gri ve siyah bulunuyor.
 
 
Mekanik klavyede Gateron blue tuş anahtarlarına yer verilmiş. Ayrıca, ürünün 3 seviyeli beyaz LED arka aydınlatma sunması da önemli bir artı. Four Seasons’ın iOS, Android ve Windows uyumluluğuna da sahip olduğunu belirtelim. Ürünün 3 cihaza kadar eşlenebilmesi de sevindirici.
 
 
Kablosuz kullanımı Bluetooth üzerinden 10 metreye kadar destekle sunan üründe 4,000 mAh batarya bulunuyor. 5 saat süren tek şarjla LED seviyesine göre kullanım süresi 1 hafta ile 2 hafta arasında değişiyor. Rahat bir yazma deneyimi sağlamak üzere tasarlanan klavyenin tuş pozisyonları da buna göre optimize edilmiş durumda. Ağırlığının ise 800 gram civarında olduğunu belirtelim.
 
 
10 bin dolarlık hedefle yola çıkan ekip, haberi hazırladığımız sıralarda sürenin bitmesine 12 gün kalmasına rağmen yüzde 814 destekle 81 bin 417 dolarlık destek toplamayı başarmıştı. Görünen o ki kampanya bitene kadar çok daha fazlası toplanacak.
 
 
Çıktığında 139 dolardan satılacak klavyeye şu anda 74 dolar destek vererek sahip olunabiliyor. Çıkış tarihi içinse Nisan 2018 planlanıyor.
 
 
 
shiftdelete
207444
Bu haberler ilginizi çekebilir